Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát vegyek? Most...

Milyen táskát vegyek? Most megyek 9. -be, valami kényelmes és jó minőségű kellene.

Figyelt kérdés
Hátizsákot szeretnék. Tudnátok ötleteket adni, hogy milyen márkájú a jó, stb...?

2013. jún. 23. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mostanában keresgéltem hátizsák után és rábukkantam a Dakine márkára, ami elég tartósnak tűnik és nagyon szépek a mintái minden táskának.

[link]

2013. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem csak azon az oldalon érdemes keresgélni, üsd be gugliba a dakine szót és számos más üzletet is kiad, ahol esetleg még nagyobb választékban is árulják a tatyókat.

2013. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9.ben Budmil hátizsákom volt (amit 6.tól használtam),baromi jól bírta a strapát,jó sok könyv elfért benne.Majd 10.ben elkezdtem Eastpak-et hordani (szintén hátizsák),az is nagyon jó volt.Nekem ez a 2 márka vált be,nem kopik a színük,nem szakadnak el.
2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettő választ! Még az lenne a kérdésem, hogy az eastpak táskák kibírnak 5-évet is akár?
2013. jún. 23. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok:2007-ben vettem az Eastpak táskát.Sokáig alig hordtam,majd pár évre rá elég intenzíven elkezdtem használni :D.Eredetileg full fekete volt......ÉS AZÓTA IS AZ!:D Na jó azért évente ráfér a mosás,mert elég dzsuvás lesz.
2013. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem,hogy semmi baja:jó a cipzárja,nem szakadt,stb....
2013. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Budmilt ajánlanám, nagyon tartós! Nekem 2 éve van meg a táskám, nem kopott, nem szakadt, ugyanolyan, csak elég koszos, de majd kimosom. :) Egy kicsit sajnálom is, mert jövőre már nőiesebb tatyót szeretnék, nem tudom, mit kezdjek majd vele. :)

Ja, és szerintem az árak is jók, én 8000-ért vettem a hátizsákomat.

2013. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!