Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Szerintetek jól nézek...

LÁNYOK! Szerintetek jól nézek ki? Mi lehet a gond velem? Tudtok tippet adni, mi az előnyös nálatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiu / srác vagyok. Aktívan, heti 5x sportolok, vizilabdázó vagyok. Mindig próbálom magamat feldobni, hogy kicsit kitűnjek a tömegből, hogy végre egy normális lánnyal tudjak összeismerkedni. Nem tudom miért, te a szerencse nem sokszor pillantott rám. Szerintetek mivel dobjam fel magam? Kicsit nagyobb alkat vagyok, de nem kövér. :) Nektek bejövök, vagy mi lehet a baj velem? Köszönöm előre is. Képet csatolok. Ha nem arc alapján döntötök akkor csinálok egy teljes képet magamról. :)

[link]


Köszönöm!

16 / F


2013. jún. 23. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez se sokkal másabb, a véleményem ugyanaz. Gáz ha csak pozitív véleményt vársz az őszintét meg lepontozod.
2013. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
ez komoly?
2013. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem írok semmit, ha csak pozitív véleményt vársz. Azt hittem, azért tetted fel a kérdést, mert mások őszinte véleménye érdekel. Többen segítő szándékkal írtunk neked.
2013. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Megértem. Segítő szándék, ha Többen 50x ugyanazt leírják. :) Az nekem semmivel nem hasznosabb. Egyszer látom, akkor látom, és felfogom. De 50-en leírják. Megnézed előző oldalt mindenki (szinte) ugyanazt írja. :)

Gondoltam valamivel vagytok változatosabbak, hogy mást is írtok. De ha az a baj, akkor felfogtam :) Mondjuk kíváncsi lennék másokra is, hogy hogy néznek ki, ha már vannak savazok is.

2013. jún. 23. 21:38
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
tényleg úgy nézel ki, mint egy hörcsög
2013. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha gondolod szolgálhatok egy őszínte kritikával.Na hát...nem vagy az a jópasi tipus.

1.Alulról soha nem fotózkodunk

2.Nagyot értelmetlen,buta fejet vágsz,ami nem feltétlen csak a te hibád,mert nem lehet mindenki fotógén, de elmondom,h mire figyelj a legközelebb.

Mint már mondtam a ne alulról fényképezz, hanem szemből, vágj természetes aarcot, lazán mosolyogj, és ha lehet inkább mást kérj meg,hogy fotózzon.Szerintem tőbb is tudsz lenni mint ezeken a képeken,mewrt nagyon előnytelenül álltál be.Tény, hogy pufi az arcod, de hga férfiasabb leszel megváltozik.

Ha tudsz küldeni egy egészalakos képet, ahol természetesebben állsz be a képre, akkor lehet kaphatsz reális kritikákat is...de így semmiképp ne várd.

2013. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Barby!


Valami ilyesmi ÉPÍTŐ JELLEGŰ kritikát vártam. Sajnos igen, nem szeretek fényképezkedni, sose voltam az a "tükrős fotós". Köszönöm, ezt mind megfogadom. :)

;)

2013. jún. 24. 00:50
 18/22 anonim ***** válasza:
halképű vagy és elég érdekes a stílusod...
2013. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem nem pufi vagy, csak nincs túl karakteres állad. Ezen nem nagyon tudsz változtatni szerintem. Azonban engedd meg, hogy megemlítsem, hogy a vizílabda meglátszik rajtad. Szerintem azokkal a lapokkal kell játszani, amik meg adattak, ha anyita nem helyes az arcod, ami mellesleg még változhat, akkor szerintem érdemes a javítható tényezőkön dolgozni, ahogyan ezt neked sikerül is, gratulálok hozzá.
2013. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
50%
szegény srác xD anyósotok a hörcsög... ilyen az arca ez van de jah változhatsz még haver ne aggódj! :D
2013. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!