Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 176cm-100kg vagyok (24éves)...

176cm-100kg vagyok (24éves) Nem igénytelen, gisztustalan nő! Sőt. Nagyon sokat fogalkozom azzal, hogy ápolt legyek! Ma bevásárolni voltam és a másik kaszánnál egy pasi és egy csajszi rám nézett és elkezdett röhögni. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam gusztustalannak. Miért kell valakit lenézni,ha van rajta felesleg? Láttam már 40kg-os nőket is akik igénytelenek és büdösek voltak. Én ettől most kevesebb vagyok? 24 évesen nem tudom,hogy hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket? :S
2009. okt. 13. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az jó, ha meg vagy elégedve magaddal, meg azt sem értem, h miért röhögtek rajtad. de azt ugye tudod, h ennyi plusz súly hosszú távon az egészségedet is veszélyezteti? szép dolog, h ki vagy békülve a súlyoddal, de az egészséged érdekében talán el kéne gondolkodnod a fogyáson.
2009. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kibékülve,de már 10kilótól sikerült megszabadulnom,de már egyideje meg sem mozdul a mérleg..... :S Sajnálom,hogy ennyire előitéletesek az emberek!
2009. okt. 13. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem is biztos hogy rajtad nevettek. Vagy lehet, hogy pont egy olyan nadrág volt rajtad, mint az ő egyik vicces ismerősének xD Nagyon sok furcsa helyzet előfordulhat, de szerintem nem a testalkatodon nevettek. Azért nálad kövérebb emberek is léteznek, és rajtuk sem nevetni kell, hanem inkább sajnálni őket szerintem
2009. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,nekünk Amerika löki a jó tippeket,a csontsovány modelleket,meg bálványokat.Ott a túlsúlyos emberek kevesebb fizetést kapnak.

Az ő röhögésük,nem téged minősít,hanem saját eszüket.Valóban vannak nagyon formás teltek,de próbálj fogyni a saját érdekedben,mert nagyon fiatal vagy.

És sajnos sok mindenre hajlamosít a dundiság.Rengeteg kitartás kell hozzá.

2009. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És lemaradt! Igen, 10 kg fogyás után hónapokra is megállhat és csak nagyon lassan indul újra
2009. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is elégedetlen vagy magaddal, és ezért úgy gondolod mindenki Téged néz, veled foglalkozik.

Mondhatni röhejesnek érzed magad és ezért hiszed azt hgy aki röhög a környezetedben az rajtad röhög.Meglehet hogy észre se vettek eléd, mögéd, melléd néztek és nem rád

2009. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a testtömeginexed 32,28 , az nagyon sok.

Rámehet az egészséged ha nem változtatsz az életmódodon :(

2009. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért röhögtek, mert annyira üresfejűek, hogy bedőlnek a média által sulykolt álomvilágnak és azt hiszik, ha valaki nem tartozik abba a kategóriába, akkor azt már le kell nézni. Én 158 cm vagyok és 46 kg, tehát nincs súlyfeleslegem, mégis jó pár barátnőmet esetenként sokkal vonzóbbnak tartok magamnál, holott ők ha úgy tetszik súlyfelesleggel rendelkeznek. Amúgy meg nagyon sok pasinak pont a teltebb nők tetszenek, a párom is akkor volt legjobban oda értem amikor babát vártam és 20 kg plusz volt rajtam (azóta is mindent bevet, hogy felszedjek egy kicsit). Írtad, hogy ápolt vagy és adsz magadra, így valóban nem értem, miért röhögtek, de ez az ő szegénységi bizonyítványuk, fel se vedd. Vannak olyan teltebb nők, akik emiatt elhagyják magukat, de egy vékonynál ez ugyanolyan gáz. De mint írtad, te nem ez a kategória vagy, úgyhogy mondom: ne foglalkozz az ilyenekkel, ezeknek még visszaszólni sem érdemes, mert el se jutna a nemlétező agyukig!
2009. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok néha szomorú mert volt hogy családtagjaim(IGEN)mondták hogy "hát semmi nincs rajtad","egyél mert sovány vagy","semmi mellem nincs",mástól kaptam olyat hogy "anorexiás",régen is szekáltak mert deszka vagyok,a barátom meg olyan marhára jó fej hogy ilyeneket mond hogy "szeretem ha egy nőn van mit fogni",ha meglát egy nőt mindjárt a mellét nézi,ráadásul szóvá is teszi hogy mekkora melle van,meg hogy SZERINTEM szilikon-e vagy nem meg ilyenek...Ne tudd meg mennyire rossz hogy semmi kerekség nincs rajtam,bár rajtam régen az iskolában röhögtek hogy deszka vagyok,de én veled ellentétben nem tudok egy dekát sem felszedni!!!Soha nem fogyóztam,magas vagyok és vékony,hiába zabálok szó szerint,semmi!!!!!:( Nagyon elkeserítő!De te tudsz miből fogyni,azt meg sz@rd le hogy mit röhögnek,lényeg hogy egy duci lány ne húzzon fel toppot meg feszülős ruhákat,és akkor nincs miért nevetni rajta.Nem sértésből írom,de ez pont olyan mintha én egy mély dekoltázsú ruhát húznék föl...Nevetség tárgya lennék!
2009. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Előttem író; én is pont ettől szenvedek...

Amúgy kedves kérdező, ne foglalkozz vele! Ebben a világban mindenkin lehet találni valamit, amiért ki lehet röhögni, de sajnos a sajtó belénk táplálta, hogy csak a felfújt mellű cicamicák, agyonszolizott vízagyú nők a szépek... Szerintem is lehet szép az, aki dundi, mert a szépség belülről fakad! És ez nem csak sablon, tapasztalatból mondom! Amikor elégedett és boldog vagyok sokkal szebbnek érzem magam és ezt más is észreveszi.

A plusz kilókkal pedig boldogulni fogsz! Már 10 kiló le is ment. Csak így tovább, csak aztán nehogy csont soványra fogyj:D! Hajrá!

2009. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!