Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép hajszín a vörös?

Szerintetek szép hajszín a vörös?

Figyelt kérdés
A festettre gondolok, nem az eredetire.

2013. jún. 24. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de hihetetlen nagy népszerűségnek örvend. én másfél évig voltam vörös, mindenki szerint jól állt, de mivel már a környezetemben is rengetegen festették be a hajukat vörösre azért visszaváltottam barnára
2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A legszebb, ha illik a viselőjéhez. Sokan hanyagolhatnák, szerintem a vörös hajhoz az extremitás, a bevállalós, vad személyiség társul, akiben ez nincs meg annak kár erőltetni. Mondjuk én a vörösben csak a világosabb és élénkebb, tüzes árnyalatokat szeretem, a sötétről nem tudok nyilatkozni.
2013. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

"szerintem a vörös hajhoz az extremitás, a bevállalós, vad személyiség társul, akiben ez nincs meg annak kár erőltetni."


Ezek szerint van négy hajszín és négy ember fajta és ennyi? Te sem mondod komolyan, ha van egy természetesen vörös és csendes lány, akkor az qrva gyorsan fesse át a haját, mert nem illik bele a te világképedbe?

2013. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a kérdés a festett vörös hajról szólt, nem árt elolvasni kötekedés előtt...
2013. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Értem, hogy arról volt szó, de azt írtad a vörös hajhoz illik az extremitás, stb. Nem írtad, hogy festett. Bocs, ha így gondoltad. De így sem értem, akinek festett vörös a haja, annak extrémnek kell lennie, aki úgy született, az lehet, amilyen akar?
2013. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Mivel az egész kérdés és téma csakis a festettről szól, ezért nem találtam szükségesnek kiemelni. Anélkül, hogy kiragadsz 1 szót és azon lovagolsz inkább képzeld el mennyire illik az öreg néniknek és szendébb, csendesebb visszahúzódóbb lányoknak egy természetellenes, feltűnő, hivalkodó, szembetűnő, rikító szín? Itt viszont kiemelem, hogy én a rézvörös-téglavörös-vulkánvörös-tűzvörös árnyalatokban gondolkozom, a sötét vörössel nem tudok kibékülni hiába elterjedt szín, nagyon ritkán mondom rá, hogy nem öregít.

Szóval aki ezt a hajszínt választja önként az nagy eséllyel nem beleolvadni akar a tömegbe, vagy visszahúzódni a feltűnés elől.

Személy szerint én piros hajjal rendelkezem, sok és nagyméretű tetoválásokkal, piercingekkel, egyéni öltözködéssel, motoros nő vagyok, 10 éve vörös, nekem azt mondták nem illik hozzám az alap (szőkésbarna) hajszínem, nekem vörösnek kellett volna születnem.

Ez már persze a végletnek számít, de szerintem érted mi a különbség a csendes lány között és aközött akit nem zavar ha feltűnik a tömegben.

2013. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként az összes természetes vörös hajú ismerősöm (fiúk, lányok egyaránt) kitűnik a tömegből, bulizósabb, bevállalósabb, nem hétköznapi személyek. :)
2013. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!