Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire látszik a fülbevaló...

Mennyire látszik a fülbevaló helye, el tudom titkolni, ha minden nap kiveszem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 22:34
 1/8 anonim válasza:
Azért látszik az. Egy sima beszélgetés közben, ha átlagos távolságban állnék tőled, valószínűleg észrevenném.
2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Reni66 válasza:
Ahoz hosszu idonek kell eltelni, mig beforr. Az ismerosom mar 10 eve nem hord es meg mindig latszik a helye.Teljsesen eltuntetni egy darabig nem lehet.
2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nos az attól függ hogy mennyire friss. Nekem egy éve lett kiszúrva, koleszból hazajöttem, kivettem, de a lyukat tesóm még aznap kiszúrta. Na meg az van hogy ha nincs használva és még friss akkor az könnyen be tud forrni. Még amikor egészen friss akkor 2-3 nap alatt be tud már annyira is forrni hogy ne tudj belerakni fülbevalót. Arra meg érdemes odafigyelni hogy nehogy be legyen gyulladva mert az egyrészt veszélyes, másrészt pedig sokkal feltűnőbb.
2013. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
max. ha rálóg a cimpádra a hajad...látszik, nekem hónapok óta nem volt benne fülbevaló, mégis látszik a lyuk
2013. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem egyszer begyulladt(pedig 6 hétig orvosi fém vt benne, de még így is) és kivettem. csak egy éjszakára(este 11től reggel fél7ig) és reggel nem tudtam visszatenni. orvos szúrta át megint.
2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyrészt mért kell eltitkolni?

másrészt igen látszik, anyumnak több mint 20 éve nem volt fülbevaló a fülében és még mindig ott a helye.

max ha hosszú a hajad akkor készíts olyan frizurát ahol a füled takarja a haj és rögzísd le,neh elpiszkáld

2013. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tényleg!Minek kell eltitkolnod?
2013. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha arra volt eszed,hogy kilövesd, legyen arra is,hogy eltitkold/bevalljad!
2013. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!