Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet máshol is ilyen, vagy...

Lehet máshol is ilyen, vagy hasonló karkötőt venni?

Figyelt kérdés

Ilyen karkötőt szeretnék venni, de ennyi pénzért ez nekem nagyon sok, ráadásul két darab kellene. Nagyon tetszik, hogy egy egyszerű, vékony szálon van, a dísze mégis különleges. Egészen idáig azt gondoltam, hogy csak a swarovski boltokban kaphatok ilyet, de valamelyik nap láttam a strandon egy lányon hasonlót. Hol lehet vajon ilyet kapni?



[link]


2013. jún. 25. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
bizsuboltban kapsz hasonlót, de swari kő nélkül. Az igazi swarovskihoz jár tanúsítvány és garancia papír.
2013. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, vannak swavorski dolgaim, a márkaboltból. Nem szeretnék ebből a karkötőből swarovskit, utánzatot meg főleg nem. Még egyetlen bizsuboltban sem láttam ilyet, pont ezért tettem fel a kérdést, a bizsutól egyébként is kiütéses leszek, jó lenne, ha legalább ezüst lenne. Azért köszönöm a választ.
2013. jún. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!