Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vasalt hajat, cső nadrágot...

Vasalt hajat, cső nadrágot viselő fiú miért lenne homoszexuális továbbá akkor mi az ami nem homo. Hanem férfias?

Figyelt kérdés

de ide jön még a fülbevaló is ... mostanság hatalmas divat ez az oldalt 2-3-5 milisre felnyírt haj a tetején meg 5-6-8 centis haj felfelé vagy oldalra vasalva ...


de egyesek szerint ez "meleg" "páwás" stb...


itt az oldalon egy másik kérdésben meg ott sírnak ha lecsúnyázzák őket a lányok ha próbálkoznak náluk ...

én ezt nem értem ...

ha valaki be akar jönni a lányoknak vagy azon nyavalyog hogy nem pozitív a véleményük róla akkor nézzen ki úgy ahogy elvárják és akivel szívesen járnának a lányok ... nem kötelező ...

de akkor ne csodálkozzon ha elutasítják majd ..


szerintem ez egy hatalmas paradoxon most akkor mi van? :d



2013. jún. 25. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Nos,14 éves lány vagyok, csak annyit tudok mondani,hogy a csőnadrág nem a fiúknak van,a hajvasaló sem.Nyilván ezért mondják azt,hogy homo, amivel én egyet is értek.Nem azt mondom,hogy az már biztos,hogy meleg,de az számomra olyan gusztustalan tud lenni,ha egy fiú úgy néz ki,mint Ken.És ezek a fiúk a megfelelő lányokat vonzzák...Ugye érted?Tehát azokat a gusztustalanul ízléstelenül öltözködő,repedt sarkúakat.
2013. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát ez is lehet .. mondjuk ez a másik véglet az ilyen repedt sarkúakkal én se nagyon foglalkozok brrr .. de nekem a tapasztalatom azt mutatja hogy a természetes szépségű (tehát nem oylan a feje mint egy bevakolt fal) lányoknak :3 is tetszik az ilyen külső :d


mindenesetre mindenkinek más tetszik .. én csak hülyeségnek tartom egymás "stílusát" oltogatni ..


pl: fúúj az de meleg ... utána meg jaaj mér nem tetszek a lányoknak ... utána meg az lesz hogy de gusztustalanok ezek a r.bancok csak ezekre a homikra buknak ... aztán így lesz valakiből pszichopata :d

2013. jún. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!