Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gél lakkal ha...

Mit csináljak a gél lakkal ha túl folyós?

Figyelt kérdés
Vettem egy éve crystal nails gél lakkot, aztán egészen ideáig nem használtam (már fel volt bontva, régen használtam) és most újra szerettem volna, de nagyon folyós, egyszerűen használhatatlan, lefolyik a körömről és nem is lehet elkenni. Nem tudtok valamit ajánlani, mit csináljak vele? vagy kuka?

2013. jún. 26. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
kuka
2013. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tesorina válasza:
velem pont az ellenkezoje tortent az enyem meg nem volt fel sem bontva de mar eleg reg meg vettem es most meg mikor fel bontotam annyira suru csomos lett hogy ha fel vittem a koromre egyszeruen nem tudtam vele dolgozni mert nem simult hanem ossze ugrott igy csikos lett a korom felulete es nagyon csunya....sajnalnam ki dobni ezert ha tudna valaki valamilyen megoldast mivel lehetne simara lagyabbra keverni hogy hasznalhato legyen....elore is koszonom
2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!