Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes leszednem borotvával...

Érdemes leszednem borotvával a kezemről a szőrt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és szeretném leszedni a kezemről a szőrt, csak nem tudom érdemes-e ezt borotvával megtenni. Vagy ha igen, utána nagyon fog szúrni? Mit tanácsoltok? Most csak borotva van nálam, később mennék kozmetikushoz hogy gyantával szedje le, tehát a borotva csak átmeneti megoldás lenne. Mit gondoltok?
2013. jún. 27. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkorse, elég 1x leborotválnod a kezed és utána besűrűsödik.. kézen a szőrtelenítés kényes téma, epilálás vagy gyanta jöhet szóba
2013. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyantázz inkább.
2013. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már borotváltam le! Nyaralni voltunk, előtte epilláltam, viszont pont a 2. héten a nyaraláson már elkezdett nőni. Borotva volt nálam, lehúztam vele! Semmi sem történt utána, nem sűrűsödött és sötétedett be! De szerintem ez is emberfüggő. Szóval nekem nem lett tőle rossz, de nem garantálom, hogy neked sem lesz!
2013. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
férfi létemre havonta-kéthavonta géppel egyszer végigmegyek magamon, igen a kezemen is, és annak ellenére, hogy nagyon szőrös típus vagyok nem erősödött meg. ugyanakkor inkább a gyantát ajánlanám, hiszen csaj vagy.
2013. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne borotváld, mert még egy szőrös kar is szebb mint a kipattogzó, pöttyös, borostás, szúrós, mert a borotvától olyan lesz. Vegyél gyantát, vagy csinálj otthon magadnak, és azzal szőrteleníts.
2013. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én borotváltam tavaly meg tavalyelőtt nyáron is. Próbáltam epilálni és gyantázni, de az egész kipattogott, baromi ronda volt, mintha ekcémás lenne. A borotvától nem szokott kipattogni. Ősztől tavaszig nem szoktam semmit csinálni vele, akkor visszanőtt a szőr. Persze először mikor rövid volt szúrt kicsit, utána nem. Ahogy cserélődnek a szőrszálak, egy idő után ugyanolyan lett, mint mielőtt elkezdtem borotválni, se sötétebb, se sűrűbb nem lett. Persze jobb lenne gyantázni vagy epilálni, akkor szépen nő vissza, de az én bőröm azt nem bírja.
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én borotválom, mindenhol máshol gyanta párti vagyok,de a felkarom valamiért iszonyatosan kipattog tőle.


A borotválás nem erősíti meg, igaz egy kicsit szúr amikor elkezd visszanőni és még nem tompultak el a szálak.

2013. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én bőröm se bírja az epillálást meg a gyantát, a borotvától pedig hálistennek nem pattogzik ki, max szúr ha visszanő. :)
2013. okt. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!