Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy látok egy...

Hogy lehet az, hogy látok egy lányt és az egyik ruhában jobban kiáll a feneke, a másikban meg tök lapos?

Figyelt kérdés
Ennyire függ a ruhától?
2013. júl. 2. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a mell.. ha nem jó ,méret a ruha akkor lenyomja.
2013. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűkebb nadrág lenyomja.
2013. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szabastol fugg...

hol van meghuzva a ruha, vagy pl. mell alatt vagy dereknal kezdodio a szoknya resz


nadragnal a zsebek formaja szamit a legjobban nah meg a szin.

az anyag nem fog annyira szamitani... ugy osszehuzni nem fog, max ha kisebb nacig veszel mint kene vagy most nagyon reklamozzak ezeket a push up gatyakat kb. akkora hulyeseg lehet mint az alakformalo fehernemu amig anno dagadtkent felprobaltam es megjobban latszott ahogy szetfolyok... hat total alakkiemelo hogy radtapad szexnel meg levenni se lehetne kb... Bridget Jones effekt...

nah mindegy azota lefogytam.


es cicinel is lehet trukkozni.

anyum vett most olyan melltartot hogy oldalt van benne a push up szoval oldalrol nyomja be kozepre ami sokkal hatasosabb mint alulrol mert szep dekoltazst csinal csak hat nah total kamu.

de aki mar tudja mekkora mellem van annal sztem nem ciki ha egy kioltozos esemenyre felveszek egy ilyet :)))

2013. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!