Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki mit...

Szerintetek hogy nézek ki mit változtathatnék magamon? öltözködési tippeket tanácsokat várok, hajszin stb

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 6. 12:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok csaj szal nem tudok sok tanácsot adni, de azt látom, hogy lenne mit. Először is nem ártana egy kicsit fogynod, akkor az öltözködéseden is változtathatnál.
2013. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nemis az hogy kitűnni akarok,egyszerűen csak olyan ötleteket fogadnék amik esetleg jól állnának.Csak normális válaszokat várok!
2013. júl. 6. 12:36
 3/25 A kérdező kommentje:
2013. júl. 6. 12:38
 4/25 anonim válasza:

Őszinte leszek.

Az arcod szép, ez már egy jó pont. :)

-Én a hajadnak adnék valami formát, fazont, mert elég csapzottnak tűnik, de lehet hogy csak a képen... (mondjuk fokozatosra levágatnám)

-A ruhád egyáltalán nem előnyös, a nőiestől távol áll, szóval azt hanyagolnám.

-Egy kis sport,diéta is rád férne, mert amúgy szép vagy.

2013. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nőiesebb ruhákat kéne hordanod és kéne valami frizura. Nem drasztikus változásra gondolok, csak hogy valami formája legyen, mert most csak lóg. :)

Amúgy szép vagy! :)

2013. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat :) hát igen a hajamból valóban nem ártana vágatni most szeretném festetni amjd emrt már évek óta fekete szinű ás hát már unalmas.milyen hajszin ajánlanátok nekem?a diétát be fogom avatni :)mert az tényleg nem árt :))
2013. júl. 6. 13:27
 7/25 A kérdező kommentje:
linkelj már valami jó kis ruhát ami szerinted igy passzolna hozzám vagy hajat megköszönném :)
2013. júl. 6. 13:28
 8/25 anonim ***** válasza:

Haj: [link]


[link]


Egy kis diéta nem árt tényleg,de nem kell drasztikus vagy 6-7 kiló szerintem :)


Ruha: [link]


Ilyen kabát: [link]


vagy ilyen: [link]


Nadrág valami szűkebb szárú,de vigyázz ne tapadjon rád nagyon:) És valami magassarkú pl: [link]


Sok szerencsét a diétához:))

2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem hajat a 2.-at annak a színe pont jó lenne meg így összeségében az egész :D Persze ha tetszik:)
2013. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, valami nőiesebb, de nem szűk fazonú ruha.

A hajad semmiképp ne legyen világos, a bőröd is sötét, ha unod ezt akkor egy csokoládébarna szerintem nem lenne rossz.

Mivel az arcod kerek, a frufrut hanyagold szerintem.

A végéből vágass kicsit és valami ilyesmi jól állna szerintem:

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!