Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy magas lány legyen nagyon...

Egy magas lány legyen nagyon vékony vagy kicsit kövérebb?

Figyelt kérdés

mert a modellek ugye rettentően vékonyak és ez kell az embereknek úgy látom

de ha vki magas és nagyon kövér az se szép, mert akkor arra már nem is azt mondják h kövér hanem h hatalmas

szerintetek?

milyen az ideális?

linkelhettek képeket színészekről is h mit gondoltok erről


2013. júl. 11. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Vékony legyen

[link]

Mivel én imádom a vékony nőket, persze nem az elhanyagolt formában, hanem hogy alapból genetikája olyan, esetleg néha eljár futni, tenni érte.

21/F

2013. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ez nagyon photoshopos nem? :D

magyarán nem szereted te pl.: ha egy lány sokat eszik

2013. júl. 11. 14:43
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem szerkesztett, lehet a háttér annak tűnhet :D
2013. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor te is tipikus az a pasi vagy aki csak neten látott még csajt XD
2013. júl. 11. 15:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Pedig az a kép nem szerkesztett... :D Miért is lenne az?


Amúgy ne legyen kövér. Akkor se ha alacsony. Az nem szép.


Vékony legyen, de ne olyan, akik koplal, alig eszik, és attól vékony...

Sportoljon!

[link]

[link]

[link]


És szerintem a modellekkel sincs baj...

[link]

[link]

De ez az én véleményem.



Egyébként szerintem meg te nem láttál még olyan nőt, aki törődne magával, sportolna, egészségesen étkezne... :D

2013. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de láttam mert én is ilyen vagyok

csak belinkeltél nekem két éjszakai pillangót hogy úgy néz ki egy ideális nő, mert te neked csak az számít hogy valaki vékony legyen és gondolom a kövér emberekre magasról teszel

és nem értem ezt a fajta felfogást, mert az emberiség több mint a fele nem ez az alkat akiket belinkeltél

de azért mások véleményére is kíváncsi lennék

ne csak a vékony lányok kapjanak szavazatot, mert nem mi vagyunk túlnyomó többségben

2013. júl. 11. 15:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg kérdező! Te kérted hogy mutassa meg SZERINTE mi az ideális. Most azért hurrogot le mert időt szakított rá és válaszolt a kérdésedre?

Egyébként teljesen egyetértek az előttem szólóval. Hiába mondja mindenki hogy nem.. de akkor is ezek a lányok szépek. És ne gyertek nekem a plus size modellekkel, akik a photoshoptól szépek, mert hogy a valóságban nem ilyen feszes a bőre egy teltkarcsú/molett nőnek az fix. Egy lány igenis adjon magára, nem azt mondtam hogy csontkollekció legyen. És lehet lepontozni, pont nem érdekel.


Neki szerintem gyönyörű alakja van [link]

2013. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Egy 185-190 centis lány sportosan szép, vékonyan botsáska, ami nagyon szánalmasan néz ki, viszont ha duci, akkor a magassága miatt még durvábbnak tűnnek ugyanazok az arányok, ami esetleg alacsonyban még csinosnak számít. Szívás magasnak lenni, én is az vagyok, és a széles csípőm meg a nagy melleim miatt mindenki dagadtnak néz, pedig lapos a hasam és vékonyak a lábaim is, csak hát egy mellem akkora mint egy átlag nő feje, és férfi farmert hordok, mert nőiből nincs olyan ami ne lenne rövid/kicsi a 190 centimre.
2013. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy az a komikus amikor egy 100-150 kg-s esetleg sörhasú fickó linkel be egy nagyon vékony lány képét
2013. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azért várok még egy pár teltebb lány véleményére h mit mond arra hogy a vékony a szép :D
2013. júl. 11. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!