Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercingesek! Első ékszern...

TejbeRizs kérdése:

Ajakpiercingesek! Első ékszernek szilikon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is: fogalmam sincs nagyon a dolgokról, ezért is fordultam hozzátok.:D Tervezem, hogy ajakpiercinget szúrassak a közeljövőben. :) A kérdésem a kövi : több helyen láttam az ár listán, hogy "Piercing szúrása hozott ékszerrel/hozott ékszer nélkül". Én úgy gondoltam, hogy vennék egy bioplast talpas ékszert, és azt vinném el a szalonba, hogy azt tegyék be elsőre. De nem tudom lehet-e. :S Merthogy mindenhol azt írják, orvosi fémnek kell lennie az első ékszernek... :( Amivel nem is lenne gondom, csak félek tőle picit. Februárban lövettem orr piercinget, onnantól kezdve csak orvosi fém pc volt benne, de valamiért folyton gyulladt-vörös volt. Nem nedvedzett,csak vörös volt. :/ Aztán beleraktam egy szilikon pc-t, rögtön elmúlt a vörösség. Ezért gondoltam, hogy ajak piercingnél is jobb lenne megelőzni, meg nehogy esetleg még nagyobb baj legyen...Nagyon feldagadjon stb.


Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2013. júl. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

vihetsz ékszert de:

én ezt tapasztalt emberre bíznám, mert oké, hogy megveszed, meg elviszed, de lehet, hogy méretre nem lesz az igazi.

kezdő ékszernek lehet bioplast szárú az ékszer, lehet, hogy allergiás vagy a fémre.

2013. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen valószínűleg allergia.. :( Csak tudod azt nem értem, hogy a fülemben a porcban is van fülbevaló,ráadásul az is orvosi fém, mégis gyönyörű állapotban van!

+ ha szúrják, esetleg nem tudod, hogy ott lehet-e ékszert választani? Vagy aki csinálja, kiválaszt 1-et és punktum!? Mert akkor azt kérném, hogy szilikon szárút tegyen be. :)

2013. júl. 12. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet választani, kérd ki majd a piercer véleményt ez ügyben.

amúgy érdekes tényleg, hogy a füleddel meg nem voltak ilyen dolgok. gyógyuláshoz én az Octenisept-et ajánlom, nekem sokat segített.

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okok!Erről a spray-ről sokat hallottam már, és csak jót! Szóval szerintem beszerzek egyet, mert az orromból múltkor kiesett a pc és benőtt, szóval azt is újra kell szúratni... Tehát inkább megéri vennem, és azzal kezelni mindkettőt, mint szenvedni. Köszönöm a segítségedet! :)
2013. júl. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!