Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik egy szemüveg, de csak...

Fcsenike kérdése:

Tetszik egy szemüveg, de csak képem van róla, egyik ismerősömnek van. HOgyan kereshetném meg?

Figyelt kérdés
Csomó helyen kerestem már, de még a márkájára sem jöttem rá, legfeljebb tippem van. Csak hasonlókat találtam. Tuti drága szemüveg, de ez nem lényeg. Tudna valaki valahogy segíteni? ötlet? kár hogy nincs olyan kereső, ahova képet teszek fel :)) Bocs a hülye kérdésért, de nekem fontos lenne nagyon!!

2013. júl. 15. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2013. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: [link]


2: [link]


3: [link]

2013. júl. 15. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szinte bárhol lehet ilyet kapni pl: Claire's, New Yorker

2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de ha megfigyeled jobban. Ez nem egyszerűen egy "pilóta napszemüveg", ez más. Az a baj, hogy pont nem látni sehol ilyet. Figyeld meg hogy ez szögletesebb....szerintem Ray Ban de nem tudom melyik év. Talán tavalyi, mert a mostani RayBan-ek között nincs ilyen. :/
2013. júl. 16. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!