Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen iskolatáskát válasszak...

Milyen iskolatáskát válasszak ha azt hétköznapi táskának is hordanám? 16/L

Figyelt kérdés

főleg a velem egykorúakválaszát várom.

[link] az ilyenfajta tetszik, praktikus?

vagy ilyenfajta: [link]

vagy sima oldaltáska?

ti milyet hordotok?



2013. júl. 16. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a múlt tanévet 3 táskával vészeltem át : Egy hasonlóval mint amit belinkeltél - sajnos olyat vettem aminek volt belül egy "bélése" de sajnos sikerült kiszakadnia,aztán egy egy NewYorkeres oldal táskával - aminek lejött a cipzárja.. meg egy régi táskával amit nagyimtól kaptam az bírta a legtovább .

Szóval azt szeretném ebből kihozni ,hogy próbálj olyat venni ami nem annyira drága mert szétjönnek sajnos a mai táskák.:s

Remélem tudtam tanácsot adni L/16 :)

2013. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon csinos táskák. Ha rűm hallgatsz, olyat választasz, amit átvetve a válladon oldalt is tudsz hordani, hogy ne csak a válladat húzza le, mert elég komoly fájdalmaid és gerincproblémáid is lehetnek, főleg ha több cuccot cipelsz... pl. ha van benn szekrényetek, amiben tároljátok a tankönyveket és csak 2 füzet meg a kajád van nálad, akkor jó egy nőcis divattáska is, de ha nehezebb dolgok vannak nálad, akkor nem célszerű ennyire terhelni a vállad. Tapasztalatból mondom, iszonyat fájdalmas tud lenni egy válltáskában kilónyi cuccot cipelni (volt olyan napom egyetemen, amikor úgy jött ki a lépés, a nap végére ordítani tudtam volna a fájdalomtól). Ja, és azért nézd meg a minőségét - nem jön-e már most szét a varrás stb.
2013. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, tudtatok segíteni (: holnap megyek és nézek valamit:)

esetleg valami boltot tud valaki ahol szépek és kényelmesek vannak?:)

2013. júl. 16. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim alapjan azt mondom,hogy ne pullos es ne bershkas tasit vegyel mert azok nem igazan birjak a strapat.. :-)
2013. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl ilyen?

[link]

2013. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.vagyok, itt még pár kép:)

[link]


[link]

2013. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5.vagyok megin; nekem amúgy ilyen táskáim sose voltak, de akkor ez, meg amik mellette vannak, ezek milyenek?:)

[link]

2013. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kedves 4.! köszi az infót, és én ezt egy breschkás nadrággal már tapasztaltam, de nem gondoltam volna hogy a táska is ilyen:( köszi:)

5.: köszönöm hogy faradoztál értem, de nem igázán jön be amit mutatál:) nem épp rózsaszínparti vagyok, kicsit felnőttesebbet szeretnék, de azert köszönöm!

2013. júl. 17. 09:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia én a tescoban vettem egy anyag táskát ami elég jól kibírta a tanévet a sok nyüstölés ellenére is nekem sokkal jobban tetszenek az ilyen stílusú táskák mint a normális hátizsákok mert azok nem illenek a stílusomhoz esetleg ha lehetőséged van rá varrasd meg valakivel.
2013. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fekete táskát vettem most, olyasmi mint amit elsőnek linkeltél, van hozzá ilyen hosszú pánt is, tehát ha nem akarom nem kell a vállamra tenni. Nekem tavaly kínai volt, mert az egyik barátnőm hiába vett márkás helyen, sokkal hamarabb szétment mint az enyém.Az enyém még mindig jó.
2013. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!