Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet intim gyantáztatni...

Lehet intim gyantáztatni amikor megvan?

Figyelt kérdés
Ha megbeszélném a kozmetikussal? Természetesen tamponnal, nem betéttel. Csak akkor tudok elmenni, most ez így alakult. :/

#tampon #intim gyanta #intim gyanta tamponnal #amikor megvan
2013. júl. 16. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig megvárom míg pont elmúlik de volt olyan hogy utolsó napokban voltam és tamponnal... Nem csináltak belőle ügyet.
2013. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már úgy, hogy tampon volt bent. Minden 3. pénteken megyek kozmetikushoz, kb. egy évre előre be vagyok jelentve. Óhatatlan, hogy ne essen bele menstruáció. Bár hétfőn szokott megjönni, péntekre már elég gyenge, általában csak tisztasági betét van bent, inkább barnás folyásom van már olyankor csak, de nem akarok meglepit, így mikor odaérek, kiszaladok a mosdóba és felteszek egy mini tampont. Előtte otthon persze mosdani is szoktam, illetve a helyszínen intim törlőkendőt használok. Az én kozmetikusomnak ezzel semmi gondja.
2013. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm szépen a válaszokat :) azt hittem nagyon gáz lennék, de akkor megnyugtattatok
2013. júl. 17. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
tamponnal nem gáz szerintem, előtte minimum 2-3 héttel be vagy jelentve szóval bele esthet..
2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!