Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakállnövesztés, hogyan?...

Szakállnövesztés, hogyan? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Üdv., szóval... 21 éves leszek 3 hónap múlva, és szinte alig akar nőni a szakállam, épphogy csak van valamennyi, és különböző foltokban-helyekben kihagy a növekedés. Van rá valami módszer amivel felserkenthetném a szőrnövekedését? Amúgy azt a keveset is leszoktam borotválni (eldobható borotvával és természetesen borotvahabbal), hogy ne nézzen ki hülyén (még ott is ahol foltokban ki van hagyva). Valaki más is találkozott efféle problémával, megoldás? Értelmes válaszokat várok.

2013. júl. 16. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, körülbelül ez lenne a cél, ezt szeretném elérni: [link] (a jobb oldali férfi nem sokkal idősebb nálam, 25-26 éves)
2013. júl. 16. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szerintem addig örülj, amíg nem lesz olyan, kissé túlzásba vitte a szakállnövesztést..

De, hogy a kérdésre is válaszoljak: a ricinusolajra sokan esküsznek, próbáld meg azzal kenegetni..bár, ha sose nőt belőle szőr, lehet, hogy ott nincs neked szőrtüsző v ilyesmi, azzal meg nem hiszem, h lehet bármit is kezdeni.


23L

2013. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, 21 éves vagyok de ennyire sűrű nincs nekem se, igaz hogy már mindenhol kialakult a fazon, tehát a szám sarkánál összeér, lehetne körszakállam stb, viszont Ő ilyen fajta magas tesztoszteronnal, ha jól tudom ez felelős a szőrösségért, orvosnál lehetne kérni a hormon szint vizsgálatát, de csak indokolt esetben, ritka amikor esztétikai okokból beleegyezik a doki ugyanis kockázatos

Nálam is pár helyen tükör sima a bőröm foltokban, mintha nem nőne szőr ott, szerencsére az állam alatt van két ilyen csík

2013. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallottam már a ricinusolajról, de csak azt, hogy azt hajnövesztésre használják, bár lehet, hogy itt is használna... Csak kérdés, hogy ha fel is kenem akkor mennyi ideig kell rajtahagyni. Köszönöm a válaszaitokat!
2013. júl. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!