Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítési tanácsra lenne...

Szőrtelenítési tanácsra lenne szükségem túlérzékeny bőröm miatt. Mit javasoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 10 éve borotválkozom mindenhol. Szerettem volna átállni Epilátorra, de sehogy sem szokom hozzá, potyognak a könnyeim, fél napom rámegy a két lábszáramra a fájdalom miatt, arról már ne is beszéljek, hogy 4-5 napig minimum úgy nézek ki mint a pöttyös rudi csomagolása. Végül úgy döntöttem legyen gyantázás, hát ez én bőröm ezt sem bírja, csináltam már (segítséggel) itthon, de kozmetikusnál is, hát minden alkalommal véraláfutásos lett a lábam, a többit már meg sem mertem csináltatni, tehát ezt sem bírom, és iszonyatosan fájt is, azt hittem megőrülök.

Szóval a borotvát el kéne hagynom, esetleg tanács? Tapasztalat? A bőröm nagyon vékony, és érzékeny, szőrtelenítő krémek milyenek? (mert szerintem ugyanaz mint a borotválkozás, vagy nem?)



2013. júl. 17. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
a krémek jóval kíméletesebbek,ha az sem válik be próbáld ki a végleges szőrtelenítést
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a krémek általában pár napig használnak aztán újból kinő minden szőr. Annyi előnye van, hogy nem erősíti meg a szőrszálakat. Krémben van kifejezetten érzékeny bőrre való is.
2013. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Hát ezt még kipróbálom, de már annyira félek ezektől :/

Kedves 1. A végleges szőrtelenítés biztosan nagyon jó lehet, ki is próbálnám csak sajnos nem ahhoz a réteghez tartozom még, aki jelenleg megengedhetné magának azt az összegű kiadást, de talán majd egyszer eljutok odáig :)

2013. júl. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!