Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagosból lehetek valahogy...

Átlagosból lehetek valahogy szép, különleges?

Figyelt kérdés

Nem akarok átlagos lenni! Azt mondták nekem, hogy az vagyok...

Mellig érő, világosbarna hajam van, világosbarna bőröm, nagy, kerek és kék szemem. Orrom normális, az ajkaim kicsit vastagok. Szögletes arcformám van. Súlyom: 75 kg, magasságom: 170 cm

Szerintetek ha leadnék 20 kg-ot, és szép, formássá formálnám a testem, csinos ruhákat, hordanék, a hajam megnöveszteném derékig, és egyenes frufrut vágatnék (a homlokom miatt, ami elég széles), befesteném világosabb aranyszőkére (természetesebb hatásúra), kiléphetnék az átlagos kategóriából?


2013. júl. 19. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pont akkor lennél teljesen tipikus...


A mostani kinézeteddel természetes, aranyos lánynak tűnsz, de, amit leírtál, az a tipikus plázacica kinézet...

2013. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez relativ. Lehet, hogy valakinek te vagy a vilag legszebbje.
2013. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
170 cm-hez 75 kg-mal 100% biztos vagyok benne, hogy senkinek nem a legszebb... egy 20 kg-ot adj le, és lehetsz szép. Minden más mellékes.
2013. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
3. válaszoló,látom neked traktor volt a jeled oviban ;) Kérdező,a 75 kg még a normál kategóriába tartozik 170 cm-es magasságnál.Az 55 már túl kevés lenne!Ne akarj a magazinok címlapjain pózoló photoshopolt modellekre hasonlítani,biztos vagyok benne hogy így,természetesen is nagyon szép vagy :) Ha feltétlenül fogyni szeretnél szerintem 10 kilónál semmiképp se adj le többet!
2013. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

4-es, látom, neked meg még jeled se volt az oviban, mert amikor te gyerek lehettél, még javában zajlott az első világháború és nem volt idő ilyenekkel foglalkozni.

Manapság 170-hez a 65 is brutál sok. 55, max 60-nal ideális ez a testsúly.

2013. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy megtaláld a saját stílusod, és ami a legfontosabb: a belső kisugárzás. Érzed magad szépnek, és akkor annak is látszol! Azért mert átlagosnak mondanak, nem kell elhinned, nincs olyan, hogy átlagos, mindenki egyedi, mindenki más!

Egyébként a fogyás és a sport megnöveli az önbizalmadat, és sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben. Én is ezt teszem, sokat foglalkozok magammal, heti 3-5x tornázom, heti 1x szolárium, elegánsan öltözöm (nem kihívón), szolid smink, rúzs.

2013. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Pretty_Fighter ***** válasza:

Szerintem így látatlanba nem tudjuk megítélni,hogy az a 75kg rajta hogy áll..Lehet akár csak erőscsontozatú,izmosan vastag stb.. Habár van egy sejtésem,hogy inkább duci.

De egy kis sport sosem árt!:)

2013. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Egy barátnőm 165 centihez 55 kiló, és még rajta is kevésnek tűnik. Ne legyetek már ennyire agyhalottak, hova fogyjon a kérdező 20 kilót, uram isten. Minden alkalommal ha felnézek ide, megsiratom az emberiséget. Nincs elhízva, nem kórosan kövér, nem disznó, azért legyen csontváz, mert pár idióta szerint csak az mehetne utcára akinek zörögnek a csontjai? Pff.
2013. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Nyilván nem, dagadt kis vaddisznóként is lehet az utcán közlekedni, de ha az a kérdés, hogy mennyit kellene fogynia ahhoz, hogy szép legyen (hahó, ez az eredeti kérdés!), akkor a helyes válasz 15-20 kg.

Pont ismerek 170 cm magas, 52 kg-s lányt, és fantasztikusan szép.

2013. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem akartak megbántani ezért mondták, átlagos vagy, mert a 170 centiméterhez a 75 kilo k..va sok! Eléggé vaskos kis csaj lehetsz. Azzal hogy elmondod hogy nézel ki, nem leszünk előrébb, képet kéne látni. Neked ez mit mond? Sötétbarna haj, zöldes-barna szem, vastagabb száj,kreol bőr? Semmit se:D Legyek bunkó, de aki kövér és ez miatt siránkozik tegyen ellene. Szal, lehet csinosabb leszel ha lefogsz és kezdesz vmit a külsőddel, de attól átlagos maradsz. A személyiségeddel, és a kisugárzásoddal lehet kitűnni a tömegből, az már csak ráadás a stílusod, öltözködésed is összhangban van a belsőddel.
2013. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!