Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválkozás után kipattogzik...

Borotválkozás után kipattogzik a nyakam, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Mi irritálhatja, vagy mi lehet a kiváltó ok, hogy pár órára rá kis pöttyök jönnek ki a nyakamon.

Jó minőségű a penge, néha habbal, néha zselével borotválkozom.



2013. júl. 19. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Váltottál új márkára vagy termékre mostanában? Esetleg a meleg is kiválthatja
2013. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek kipattogzik...


hagyd tovább rajta a habot... úgy kell borotválkozni, hogy megmosod forró vízzel az arcod, utána felviszed a habot, majd 3-4 (minnél tovább annál jobb) percig rajta hagyod, hadd puhítson.. addig megmosod a fogad vagy mittomén.


Utána nem fog kipattogni.. de ez csak akkor segít, ha mondjuk 2-3 naponta borotválkozol... ha mindennap akkor így is úgy is kipattogzik, mert ez a borotválkozás egyébként egy természet ellenes dolog, hiszen a férfi szőrös... tehát ha mindennap nyúzod a fejed, akkor az kifog pattogni, akármit csinálsz.

2013. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 2-es nagyon jó választ adott, tedd azt..de.. addig stimmel, hogy forróvíz pofára, hab, vagy zselé szétken, vár úgy öt percet a klón ülve, lehúz, kezetmos, és a borotváját szintén forróvíz alá tartva egy pillanatra, jobb lesz a vágás... persze a penge minősége sem mindegy..sőt..a dőlésszöge sem..tehát nagy türelem, sok gyakorlat, és...timsóóó!..aztán töröl, arcszesz, örül..


csak mondom..én egy baromidrága kardos jelű pengét használtam évekig, aztán valaki mondta, vegyek lord nevű egyiptomi pengét, jobb, mint az angol...


és tényleg..de harmad áron..nem is értem.

2013. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, már nem irritálódott a bőröm
2013. júl. 22. 12:35
 5/5 anonim válasza:

Melyik vált be? Engem is érdekelne.

Mert én isd kb 2 percig rajta hagyom a habot, de tul sokáig nem jó, mert megszárad és kevésbé csuszik.. Lehet h tul száraz a bőröm?

2014. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!