Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Moja2001 kérdése:

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban és mindig avval cseszeget,hogy kicsi a mellem és ez nagyon sértő tud lenni mit csináljak,hogyan felejtsem el ezt??

2013. júl. 20. 11:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
U.i.: 13 éves vagyok :)
2013. júl. 20. 11:34
 2/13 anonim válasza:
Hát, ha tetszik neked a srác, akkor elég nehéz nem tudomást venni róla. Viszoont ha nem, akkor elég ha nem figyelsz oda rá :D Attól függ, kinek kicsi ;) Elhiszem, hogy zavar, elég bántó tud lenni, de szerintem ne vegyél róla tudomást. Csak fel akar bosszantani. Vigyorogj rá, és mondd azt, hogy neked lehet :D
2013. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele :) Persze hogy kicsi mert 13 vagy, majd még fejlődik a szervezeted és nagyobb lesz esetleg. De én egyszer tuti megpofoznám ha nekem osztálytársam ezt mondaná.

19/L

2013. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én így első nekifutásra ezt találtam

"Pici cicikre


Ha azt szeretnéd, hogy a melled nagyobbnak látszódjon, ideális választás lehet egy push-up melltartó, melyet a '90-es évek óta áldanak kismellű nők milliói. A push-up megemeli a mellet, és kissé középre tereli, ezáltal nagyobbnak és gömbölyűbbnek láttatja.


Bátran hordhatsz betétes melltartókat is. Ezekbe a típusokba a kosár teljes területén betétpárnát varrnak, amitől a melled optikailag akár egy számmal nagyobbnak tűnhet. A legjobb, ha olyat választasz, amit ki is vehetsz, ha nem akarsz nagyon feltűnő dekoltázst."


Forrás: femina.hu/szepseg/milyen_formaju_a_melled_igy_valassz_melltartot


És ilyenekre kerestem:

[link]

2013. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj, 4. vagyok, amúgy szerintem se kell vele foglalkozni!! Márhogy azzal a gyerekkel!!:D
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*már hogy azzal amelyik piszkál; ha látod, hogy semmibe veszed, elengeded a füled mellett; nem tud vele piszkálni, akkor egyszer csak abbahagyja.
2013. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mert neki az iq-ja kicsi ha azt sem tudja, hogy kb. 20 éves korig nőhet a lányok melle, és mindenki másképp fejlődik.
2013. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne,hogy már 13évesen tömött melltartót hordjon...

A push-up még elmegy,de az se biztos,hogy van a méretedben tömés nélkül.Én hagynám a fenébe a srácot.Azt nem mondanám,hogy jól esne,de tennék rá utána,mert inkább,mint hogy kamu legyen,mert akkor meg azért cikizik.20-21éves korodig nőhet még a melled.Az én egyik bnőmnek is kicsi melle van,pedig idősebb nálad,és mivel leszarta,hogy piszkálják,nem érdekli.


16L

2013. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, 8-as; én írtam azt is többek között ,amelyikre reagáltál:) Na, én am még 15 évesen se hordtam semmilyen melltartót, pedig lehetett volna:)
2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*Amúgy gondoltam, hogy hátha kidob ezekre meg hasonló keresésekre pólókat pl:) Am a gumis póló egyébként jó, kérdező!!:)
2013. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!