Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Japánoknak miért olyan sima...

A Japánoknak miért olyan sima a hajuk? És nekem hogy lehetne olyan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fenék alá érő hajam volt de (biztos a tinédzser kor miatt) megőrültem és levágattam vállig a hajamat és most ilyen: [link] az a bajom hogy nekem ilyen molyos a hajam xĐ mármit mindig így szerte össze vissza szál...szeretném ha nekem is ilyen sima lenne..tudom hogy náluk ez genetika de annyira szeretné ha ilyen lenne.Tudtok segíteni ami lehetőleg olcsó vagy akár itthon megcsinálhatom valahogy?

#Japán haj #help me .
2013. júl. 20. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Paróka, nem vicc. Meglepően sok ázsiai hord parókát.
2013. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A japánoknak,kínaiaknak mindig is egyenes hajuk volt. Ez genetika.
2013. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hajmosás utáni első reggel olyan a hajam mint neked. Fújd be ilyen AVON-os hajsprayvel, ami kifejezetten arra van, hogy ne szálljon így a haj. Aztán fésüld meg a hajad. Nekem így már nem száll, vagy max. csak úgy, hogy bem feltűnően.
2013. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 azrengetegmogyoró válasza:
100%
Csak az első kérdésedre válaszolva, a japánoknak nagyon erős és vastag szálú hajuk van, azért olyan egyenes, ennek viszont az a rossz oldala, hogy nem tudnak tartós frizurát csinálni maguknak. Én is örülnék, ha olyan hajam lenne, ők viszont azért fogdosták össze az én hajamat, mert 'olyan puha'. ;) Nekem is 'molyos'. :D Láttam dm-ben tartós hajegyenesítő kenceficét, meg is vettem, de még nem mertem kipróbálni, sok rosszat olvastam az ilyenekről úgy általában. :$
2013. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltass brazil cacaus kezelést, attól 3 hónapig sima és fényes a haj.
2013. júl. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Baleának sok jó terméke van, ami segíthet. Van hajolaj, hővédős hajegyenesítő, ezek jók lehetnek a célra. Meg használj minden hajmosásnál Kallos Latte pakolást balzsam helyett. Nekem bevált.
2013. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek:)
2013. júl. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!