Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok, nektek mi a velemenyet...

Lanyok, nektek mi a velemenyetek az olyan tipusu menyasszonyi ruhakrol, amelyek sokat mutatnak?

Figyelt kérdés

a minap lattam egy ruhat,amelyik inkabb hasonlitott arra,amit en a naszejszakan szeretnek viselni,mintsem a templomi szertartason...van meg aki ugy gondolja,hogy nem tul illendo ilyen ruhaban oltar ele allni?

pl: [link]



2013. júl. 22. 23:45
 1/9 anonim válasza:
személyiség függő én nem tartom túl illendőnek,de persze az esküvői ruha az fontos egy nő életében és ha neked tetszik akkor ne törődj semmivel(senkivel) nehogy utána az legyen,hogy megbánod.
2013. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem,felreertettel, en is veled vagyok egy velemenyen,szerintem sem illik ilyet venni a pap szeme lattara :)) csak lattam egyet es kivancsi voltam,masok mit gondolnak errol
2013. júl. 23. 00:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ruha és egy vékony, jó alakú menyasszonyon csodaszép.... de nem templomba való. Nem vagyok hívő, de az oltár előtt ahol az ember egy vallási szertartáson vesz részt ott kifejezetten ízléstelen lenne így megjelenni.
2013. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt gondokom, hogy kármennyire ordas nagy ri.. akarom mondani magamutogató, laza, "bevállalós" is valaki, azért legalább a saját esküvőjén ne azzal legyen már elfoglalva, hogy minél jobban kilógjon a pitchája a ruhájából...
2013. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eselyes, hogy ez a ruha nem templomi esküvőre készült.
2013. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez a ruha nagyon gáz, egyáltalán nem szép, de ez csak az én véleményem.
2013. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
oltárnál nem illendő de a lagzin hát ott már elmegy
2013. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit lehetne hosszabb:) Templomi esküvőre (ha lenne valaha olyanom) nem venném fel, mert tisztelet, erények, képmutatás, stb... nem arról szól, hogy legyünk szexik. Polgári szertartásra, ha ilyen alakom lenne, és megtoldanák 10 cm-vel a ruhát elől, és kevésbé lenne habos-babos, akkor felvennék valami hasonlót. Persze a polgári esküvő sem a szexualitás ünnepe, ezért is gondolnék hosszabb ruhára. Persze lehet r.bancozni, de azért a legtöbb esküvőn lehet sejteni, hogy az ara nem szűz. [link] ez a hosszúság szerintem már megfelelőbb, a felső rész is diszkrétebb. De biztosan erre is mondaná azt valaki, hogy "r.banc", ami a legtöbb esetben azért lássuk be irigységből fakad.

Még egy gondolat: nászéjszakán szerintem azért problémás lenne egy ilyen ruha, én nem javaslom, kérdező:D

2013. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dögös,de egy hagyományos esküvőre nagyon nem illik.

Viszont egy pl Moulin Rouge ihlette esküvőn lazán simán eltudnám képzelni :)

2013. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!