Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb, de...

Melyik a legolcsóbb, de megbízható jó minőségű műköröm alapanyag márka?

Figyelt kérdés
Főleg műkörmösöktől várok tapasztalatokat, kinek melyik vált be, illetve ötleteket, honnan vehetnék.

#olcsó #minőség #műkörömalapanyag
2013. júl. 23. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ZSELÉ

Nekem ami bevált és még az olcsóbb kategória, az a Master nails, 2800-3000 körül van a 15gr. Illetve van egy fekete tégelyes, Mónika nevezetű, de azzal még csak Szabadkán találkoztam, 2400ft volt a 30gr!

Amit semmiképp se vegyél, az a LINA, egy nagy fos... :/

Fényzseléből viszont a LINA jó, én azt használom.


PRIMER

Nekem a MOYRA vált be


Ecset igazából mindegy, csak mókusszőr legyen. Reszelőket bárhol tudsz venni, mindenképp a banánt ajánlanám. Sablonból semmiképp se vedd az arany, téglalap alakút, nem lehet fele dolgozni


Hirtelen ennyi jutott eszembe

2013. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A Moyra zseléi milyenek? Mert a lakkjaival meg vagyok elégedve. Milyen webshopokat ajánlasz? Honnan vegyek alapanyagokat, ami szállítási díjjal együtt is megéri? Te honnan szerzed be?
2013. júl. 25. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem webshopban veszem, hanem ilyen boltban, ahol smink/köröm/haj cuccok vannak.


Moyra zselét nem használtam, de állítólag jó.

Ha veszel, akkor a közepes sűrűségűt ajánlom.


[link]

2013. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!