Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk most őszintén nektek...

Fiúk most őszintén nektek bejön, ha egy lánynak szögegyenes haja, óriási csicsás műkörme, műszempillája és egyéb ilyen "kiegészítői" vannak? Összefoglalva miért jönnek be ennyi pasinak a r*banc lányok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem, de ilyenek nem rohangálnak fel s alá az utcán. Sokkal több az olyan ringyó, aki mindenhol bevágó cicagatyában, vagy köldökig érő forrógatyában kelleti magát, amiből épphogy nem lógnak ki a nagyajkai.

18/f

2013. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire előítéletes...
2013. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A szögegyenes haj szép, a köröm lehet igényes is, és a szempilla kiemeli a szemeket.
2013. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Szögegyenes a hajam. Így születtem. A fenekemig ér (növesztettem, nem varrattam), és festetlen sötétbarna. Hosszú, mandula formájú körmöm van, néha műköröm, de amikor jobb korszakát éli, akkor a sajátomat növesztem meg, viszont van olyan szép, mint egy mű, ezért sokan azt hiszik rá. Lakk és kövek szoktak rajta lenni. Műszempillám hol van, hol nincs, sorosat nagyon ritkán használok, leginkább csak úgy gyakorláshoz, itthoni sminkelgetéshez. Általában, főleg nyárra, mikor kevesebbet sminkelek 3D szempillát rakatok fel, amit sokan fel sem ismernek, hogy műszempilla, annyira természetes (persze nem a 17 mm-es szálakat szoktam kérni). Egyéb kiegészítő? Mármint óra, nyaklánc, karkötő, fülbevaló, stb.? Van mind, szeretem a bizsukat, tele van vele egy állványom. Magas vagyok, vékony, formás, mivel edzek. Szeretem a szép ruhákat, bár sose teszem közszemlére a testrészeimet. R*banc lennék? Kétlem. 4 éves párkapcsolatban élek, ő az első, és remélhetőleg az utolsó férfi az életemben. Ja, hogy megnéznek a pasik? És? Nézzenek, legalább van egy jó napjuk, mert láttak egy dekoratív nőt.
2013. júl. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

" Ja, hogy megnéznek a pasik? És? Nézzenek, legalább van egy jó napjuk, mert láttak egy dekoratív nőt."


Ennyire ne legyél nagyképű:D Naponta rengeteg jó csajt látok, de ettől nem lesz jobb napom. Régen rossz, ha valakit kielégít egy nő látványa.

2013. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én ezzel egyet értek, soha nem értettem, hogy miért kell undorító módon bámulni a nőket mint egy kéjenc. Nyilván, aki észrevétlenül megnéz egy szép nőt, annak nem is okoz ez akkora élvezetet, viszont aki füttyög, beszól, körbefordul, stb. azoknak szerintem ez a nap öröme, hogy megtehették. Legalábbis sosem értettem, hogy ha nem ezért, akkor miért teszik. Szóval nyugi, nem vagyok elszállva magamtól, bár tisztában vagyok az adottságaimmal, tudom, hogy azért, mert végig sétálok egy utcán, nem dobom fel a férfiak 100%-ának a napját. De bizonyára van köztük olyan, és ezek általában alpári módon hangot is adnak ennek. Néhányan esetleg magukban csendesen konstatálják, hogy "hűazannyát".
2013. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen férfiak, de azért nem ez az általános. Én is megnézem a nőket, természetes, hisz egészséges hetero férfi vagyok. Azonban nem füttyögök, nem szólok be és nem forgolódok. Valamint továbbra sem érzem úgy, hogy ettől jobb napom lenne.

Akikről te írsz, azok akkor csinálják mindezt, ha számukra elérhetetlen(legalábbis ebben a hitben élnek) nőt látnak.

Én viszont tudom, hogy elérhetetlen nő nem létezik:)

2013. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na és akkor most ki is a nagyképű? :)
2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát te, ki más?! Én csak tényeket közlök:)
2013. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtok privátban veszekedni? Muszáj itt?...
2013. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!