Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek trendi vagy nem,...

Szerintetek trendi vagy nem, és a fiúknak bejön ha egy lány fekete csőnacit és fekete kicsit magas sarkút hord, ja meg az gáz ha be van hogy a a haja magasra kis fufruval, fekete körömmel? 14 éves lány

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

14 évesen nagyon sok!

ne lepődj meg, ha zaklatni fognak 40 éves bácsik ilyen öltözékben. Anyukád ezt megengedi? nem félt?

2009. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen eléggé gáz.

Kiröhögöm az ilyen kis csitriket gimiben.

2009. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én 15 vagyok, szerintem semmi abj nicns a fekete csőgatyával, de magassarkúval már kicsit ku*vás, neharagudj, nekem is angyon tetszik,d e én nem hordok semmi ilyen, mlg hasonlót se...a fekete köröm is bejön, de ezta hajasat nemértem.."be van hogy a a haja magasra kis fufruval"...ezt úgyérted ha frufrud felvan csatolva vagy mi?
2009. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan magas sarok és ünneplős.
2009. okt. 22. 21:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy mentős szeretnék lenni elsősegélyt is végeztem ,csak azért kérdeztem meg ,hogy ha gáz akkor ne úgy öltözzek.
2009. okt. 22. 21:03
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Mégis mit vegyen fel egy csőnacihoz, ha nem magassarkút?! Pont azzal néz ki jól, ha valami tornacipőféleséget venne fel hozzá azzal tök igénytelen lenne. Ettől még nem lesz valaki k...ás, hogy a nadrághoz stílusban illő cipőt veszi fel.
2009. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végre valaki aki egyet ért velem.

2009. okt. 23. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne k.rvás a magassarkú cipővel a csőnadrág? :-O

Szerintem meg tök jól néz ki(mondjuk én tornacipővel is hordom) ha kedvem tartja így,vagy úgy..De marha jó a magassarkú-csőgatya párosítás.


Vedd csak fel,nem ciki :-)

Nőies.

18/L

2009. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
LOL Köszi :)
2009. okt. 24. 17:52
 10/16 anonim ***** válasza:

a meg az gáz ha be van hogy a a haja magasra kis fufruval


LOL? Ez mi?:D Nem értem.


A fiúknak biztos biztos, hogy bejön, feltéve, ha nem vagy egy tonnadonna. Egyébként szinte bármilyen átlagos alakon jól a csőnaci+magassarkú. ;);]


Amúgy változik a világ... én ballagásomra kaptam az első magassarkúm - 3 centis sarokkal:D És azt is csak ünnepeken hordtam sokáig. Platformcipő, 7-11 cm sarkak...:D Na az már nagyon gáz lett volna nálunk 14 évesen. Dehát te tudod, plusz már megint pár évvel korábban érnek a lányok.


L/19

2009. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!