Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány naponta...

Lányok! Ti hány naponta borotválkoztok karon, lábon, és intimen?

Figyelt kérdés

Akik csak azt akarják írni hogy mindehol gyanta, inkább ne is írjanak, mert nem ez volt a kérdés.

1.Hány naponta szoktatok?

2.Zuhanyzóban vagy fürdés közben?

3.Amikor kezd borostásodni már leborotváljárok?

Ez a 3. lenne a kérdésem.:)


2013. júl. 24. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem borotválom magam sehol.
2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lábon, hónaljon kb 3 naponta. Ha tudom, hogy a 4. napom nem kell mennem sehova, vagy hosszúnadrágos idő van, akkor hagyom pihenni a bőrömet, amíg újra rövidet nem veszek fel.

2-3. napon már szúr eléggé, de látni nem lehet, úgyhogy inkább hagyom.

Intimen csak havonta 1x szoktam, mert nagyon érzékeny, és kipattog, mindig menzesz után szedem le. Előtte már csak azért sem, mert a betéttel nagyon kellemetlen érzés, ha le van szedve.

2013. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A karomat gyantázom vagy epilálom. A lábamat igazából 1-2 hetente borotválom, néha három, nem nagyon érdekel, hogy néz ki. Intimen is kb 1-2 hetente, általában akkor, amikor már zavar, hónaljon meg akkor, amikor már látszik a borosta.

Zuhanyzás közben szoktam.

2013. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A karomat 3-4 naponként,a lábamat minden nap is lehetne,mert nagyon gyorsan nő,de attól függ,hogy milyen ruhát hordok.Intimet csak nagyon ritkán szedem le ha már nagyon nagy.
2013. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A karomat nem szoktam. A lábamat 3 naponta kb., de addigra már lehet érezni, hogy nő, borostás, de nem látszik szóval addig békén hagyom. Intim helyen ritkábban, bár az is hamar megnő, de ott nem látja senki. Zuhany közben szoktam.
2013. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és a hónaljam akkor mikor a lábam is. Viszont az nagyon zavar, hogy hiába nem szőrös, látszik, hogy "fekete" vagy hogy mondjam. Rögtön borotválás után is már olyan. Tehát nem teljesen sima, pedig le van szedve.
2013. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a hónaljamat akkor, mikor látszik, hogy borostás. Az olyan 3-4 naponta van. És általában fürdés előtt szoktam megcsinálni. A tükör előtt, mert nálunk az nem néz a zuhanyzóra, és én csak tükörben látom jól.

A lábamat hetente szoktam, zuhanyzás közben.

Intimen nem nagyon szoktam borotválni, illetve csak ollóval havonta, mikor nagy lesz; de nem borotválom, csak a bikinivonalnál. Azt fürdés közben szoktam csinálni. A karomat pedig nem borotválom. Az milyen lenne már...

15L

2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a karomra szőrtelenítőkrémet használok kb havonta

a lábamról 2-3 naponta szedem le a szőrt

,intim helyről pedig majdnem minden nap ..

2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néhány testrészemen áttértem már az epilátorra, de attól még kifejteném, hogy amikor borotváltam, hogy ment.


1. A lábamat télen hetente, nyáron háromnaponta.

Intim testrészeket három-négy naponta, bikinivonalnál ahogy szükséges volt.

Hónaljnál szintén ahogy és amikor szükségét éreztem ( max. 4-5 nap )


2. Mindig fürdés közben csináltam, általában akkor, amikor hajat mostam és miközben a sampont és balzsamot a hajamon hagytam hatni, addig csináltam a többit.


3. Nem, mert nem tett jót a bőrömnek, ami már így is szárazt és érzékeny.

2013. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Húha, egy kicsit elkéstem a válasszal. :D Na mindegy.


Lábon nyáron 3-4 naponta, télen hetente egyszer. Hónalj ugyan ez.

Karon nagyon változó, van amikor 1 hónapig hozzá sem érek, de általában olyan 2,5 hetente szoktam.

Intimen nyáron a bikinivonalnál hetente, egyébként csak rövidre vágom.

Fürdés közben szoktam mindig.


16/L

2018. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!