Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom normálisan...

Csak én nem tudom normálisan levágni a körmömet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ciki, de tényleg nem megy. A bal kezemen még oké, de ott is van, hogy egyik feltűnően kicsi vagy ferde. A jobb kezemen pedig épp, hogy sikerül egyáltalán levágni és arról ne is beszéljünk, hogy milyen lett.

Ti, hogyan csináljátok? :)

Az is elég, ha csak lereszelem?



2013. júl. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

A barátom ilyen kis csattintós körömvágóval szokta, meg az utóbbi időben rászokott a körömreszelőmre.

Szerintem mindegy hogy milyen módon csinálod, ha végül sikerül. Ha ne megy akkor meg gyakorold. pl ha lány vagy akkor lakkozd ki, azzal sokat ügyesedik a kezed.

2013. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én reszelni szoktam, mert a vágás jobban sérti a körmöt (mert ugye picit beszakadhat meg ilyenek)...:D

18/L

2013. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csipesszel szoktam a nagyját, és a végén reszelem. 37 éves vagyok, de ennyi idő alatt nem bírtam megtanulni ollóval levágni a jobb kezemről. Ha a csipesszel nem sokat fogsz be egyszerre, csak pici darabokban vágod, akkor nem sérül meg, nem szakad be.
2013. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, ezért még cikibbnek érzem:)

Én nem tudom, még a lábamon se. Sehogy se áll kézre. Pedig alapvetően jó a kézügyességem, rajzolok meg úgy általában jól mennek az ilyen kézműves dolgok. Ez nem, meg hajat fonni sem tudok. Lakkozni egész jól megy. Akkor gyakorlom... Bár lehet inkább áttérek a reszelésre.

2013. júl. 26. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy csippentővel nagyjából levágom majd reszelővel formára igazítom. Ez a leggyorsabb megoldás számomra.
2013. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!