Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon van olyan varrónő, aki...

Vajon van olyan varrónő, aki ezt vállalná, és jól meg is tudná csinálni?

Figyelt kérdés

[link] ezt a ruhát szeretném megcsináltatni, mert se türelmem, se tehetségem nincs hozzá, hogy én csináljam meg.

és ha vállalná valaki, kb. mennyibe fog fájni?


2013. júl. 26. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
és ezt hova akarod felvenni?
2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Hát figyelj ehhez egy oylan varrónőt kell találj akik csináltak már ehhez hasonlót, de ez méregdrága lesz mert csak a díszítések meg azok a szíjazott részek hihetetlen nagy munkával járnak. Én nem vagyok egy varrónő, sőt nő sem vagyok de csináltam egy alkar védőt bőrből amit 4 szíjjal lehetett felrögzíteni, és mivel mindet nulláról csináltam szinte ez tellett legalább egy egész délutánomba mire összeraktam a cuccot, pedig a sablont és a szíjakat külön készítettem el az is volt vagy 2-3 óra hossza.

Egy ilyen jelmez napi több órát is igénybe vehet a díszítésekről e is beszéljünk plusz az anyag költségeiről, szerintem ez simán elhúzódhat akár 40 ezerre is.

De most azt nem értem hogy minek kell neked ez a ruha? mert ilyen farsangi jelmez napok évente egyszer vannak és szerintem évekig úgysem használnád ki.

Ha meg ilyen kocka találkozókra mennél ilyenbe szerintem nem hiszem hogy olyan sokra elfogsz menni ahol kihasználhatnád. Utcára meg gondolom nem vennéd fel mert vagy megvernek ezért vagy egyből muszáj dzsekiben bevisznek egy diliházba.

2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anime con ? :)
2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kérdésnek ahhoz, hogy hol akarja felvenni. Nem csak olyan emberek vannak, akik havi 100-ból vagy 200-ból élnek, sokaknak 40 ezer aprópénz. Meg inkább ilyenre költse valaki a pénzét mint cigire. Ez még egy havi cigipénz sincs.
2013. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre egy mezei varrónő szerintem ilyet nem tudna összehozni.
2013. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hová? MondoCon :) (AnimeConon még nem voltam... van olyan jó, mint az előbb említett? :D)


hú, hát... az a baj, hogy nem állok úgy anyagilag, hogy ha túl drága, megengedhessem magamnak. ebay meg ilyen helyeken néztem, de egyáltalán nincs, csak katarina tőr-kulcstartót láttam, azzal meg mit kezdjek? :D

még a késeket össze tudnám hozni papírmaséból, vagy valamiből, de a ruha... pedig ez minden vágyam :(

2013. júl. 26. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem tök simán összetudnád dobni saját magadnak is. oké, nyilván a sok díszítés nélkül, de magának a ruhának a fazonát simán.
2013. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz, ha megtanulsz varrni, mert egy vagyonba kerülne. A csattok és a váll rész nehéz lehet, a többi tényleg kivitelezhetőnek tűnik. Na meg a csizma...
2013. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tanulj meg varrni. Én csak irigykedve nézem a cosplayeseket, hihetetlen dolgokat tudnak összehozni :)
2013. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!