Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a barna szemszín unalmas/átlagos/csúnya?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet szép a barna nem is, nem csak a kék és a zöld. Nekem is barna szemem van és nem mondanám csúnyának, sőt nagyon sok olyan ember van akinek nagyon szép barna szemei vannak. Akkor minek unalmas?
2013. júl. 27. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
"NAGYON SOK olyan ember van akinek nagyon szép barna szemei vannak"<--talán ezért
2013. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kék szemből is rengeteg van...
2013. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mert a kek/kekeszold egyszeruen szebb.
2013. júl. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem tök mindegy?


Mindenkinek az tetszik ami. Amúgy is, te is a mindenki kategóriába tartozol és mégis szépnek tartod a barna szemet.


Ha meg csak az oldalból indulsz ki és vonod le a következtetést, az is hülyeség. A fél milliónyi felhasználó, és abból az a párezer ember aki ebben a kategóriában böngészve tölti az estét csupán egy aprócska része a világon élő hét milliárdnak.


és most én jövök:Miért tesz fel minden ember idióta kérdéseket, csak azért mert bántja az egóját, hogy mások nem találják vonzónak egy külső tulajdonságát?

2013. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam unalmas/átlagos/csúnya szempárt! :) De tényleg, szerintem minden szem szép, sőt, az a legszebb egy ember arcán! Nekem kék szemeim vannak, és imádom, de régen barnát akartam, mert mindenkinek olyan volt. :D
2013. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a barna szem, csak a legtöbb mai barna szemű lány sajna totál kifesti magát, amivel elnyomja, nem kihangsúlyozza a szép szemeit. Ízlés kérdése, kinek mi tetszik.
2013. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez szubjektív, hogy kinek milyen szemszín tetszik.
2013. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok van belőle. Az emberek egy része, azt szereti jobban, ami ritkább. Ugye Ázsiában sok helyen szétszednek egy európai csajt, itt meg szétszednek egy ázsiai csajt. (Fogalmam sincs, miért van ez így, miért jobb a ritkábbat szeretni...)

Az én szemem nem barna, de barnát szeretnék. Barátnőim is mind barna szeműek voltak. Nekem jobban tetszik a barna, a kék általában hideg.

2013. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!