Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy a vaterán árult nike vagy adidas sportcipő eredeti-e?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

sehogy!

esetleg ha nagyon gagyi akkor latod.

2013. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, ha a 40 ezres cipőt 8 ezerért árulják, akkor érdemes átgondolni mégegyszer, hogy kell-e neked egy hamisítvány.
2013. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Nike free run cipőket nézegettem, külföldi küldemény az összes,ilyen 8-9ezer Ft-ok,katalógus képek vannak feltöltve és azt írják eredeti,de egyenesen a gyárból jön azért ilyen olcsó (nincs rajta a kereskedők haszna). Lehetséges ez? Nem szeretnék azért teljesen feleslegesen egy kínai,gagyi cipőre 9ezer Ft-ot plusz 2,5eFt szállítási költséget kidobni...
2013. júl. 28. 19:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én boltban is vettem már gagyi adidas cipőt...Kimostam és mindenhonnan eltűnt az adidas jelzés és nem volt ám olcsó...:S
2013. júl. 28. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok nem eredetiek, Kínai szarok...XD
2013. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már mindent a kinaiak gyártanak.Én vettem sportmárka boltba nike cipöt adidas t hát bele van írva made in china
2013. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!