Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a jobb? Natalie...

Szerintetek ki a jobb? Natalie Portman vagy Scarlett Johansson? Én nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem igazából egyik sem,de amúgy akkor Natalie Portman.
2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint nő vagy mint színész?

Bár én mindkét szempontból Natalie Portmant mondanám, még ha az idomai Scarlettéhez képest nem is annyira formásak.

Sokkal szimpatikusabb

2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Scarlett Johansson a celeb-szerelmem, még lányként is. :D Amúgy ő minden filmjében hasonló karakter játszik, úgyhogy Natalie Portman sokoldalúbbnak tűnik, de szépségben Scarlett viszi a pálmát, az összes híres színésznő közül.
2013. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Natalie Portmantől a hideg ráz, és szerintem förtelmes szinésznő. Akármiben láttam eddig, talán a Leon a profi kivételével, mindenben irritáló és görcsös a játéka. Scarlett nőként sokkal szebb, vonzóbb, bár jó színésznőnek őt sem mondanám, de a kisugárzása ellensúlyozza a tehetségbeli hiányosságait.
2013. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szépségre nálam Natalie Portman jobb, viszont kisugárzásra Scarlett Johansson.
2013. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Scarlett alakja nagyon csinos, de szerintem nem valami szép az arca. Natalie alakja nem valami formás, viszont sokkal szebb az arca, és számomra szimpatikusabb is. Bűbájos. Még tavaly karácsonykor "szerettem bele", a Mr Magoruim meseboltjában c. filmben.

Egyébként mind a két színésznő csinos és bájos, viszont egyiknek sem láttam túl sok filmjét.

2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Fúú nekem N. P. egyenesen csúnya kategória! Milyen eltérő ízléssel rendelkezünk. :)
2013. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, jááájj bocsi, én Hilary Swankkel tévesztettem össze Natalit! Akkor újra: Natalie szebb!
2013. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Natalie Portman, de Scarlett is gyönyörű :)
2013. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Scarlett :) Natalie-nek sok filmjét láttam, de mindegyikben ilyen 'határozatlannak' tűnik, hogy úgy mondjam... a Fekete Hattyúban is, pl, pedig azt a filmet nagyon szeretem. :) De szerintem külsőleg is Scarlett szebb:)
2013. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!