Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen izmos alak még bejön...

Ilyen izmos alak még bejön nektek? Tetszik?

Figyelt kérdés

És valaki meg tudná mondani, hogy 'eredeti'a melle?

[link] Rajnai Réka


2013. júl. 31. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
ez már túl "férfias"legalább is nekem hiányoznak belőle a finom nőies izmok(igen,ilyen is van)és nem hiszem hogy eredeti lenne
2013. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
28%
Előzővel vagyok
2013. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen izomzat mellett tuti nem eredeti. Mivel a mell zsírszövet ezéer edzés hatására eltünik. Természetesen extrém edzésről beszélek.
2013. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Rossz képet választottál.

Ezen a képen be van durrantva,olajozva,és úgy is van beállítva,hogy minél jobban látsszanak az izmai.

És a melle eredeti.


Nekem egyébként nagyon tetszik.

2013. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Meztelen kép kell, onnan lehet csak megmondani hogy eredetiek-e a mellei. Amúgy igen, ez az izmosság mééég bejön. De had lássak egy meztelen képet is, meg főleg fedetlen popójáról.
2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Tuti nem eredeti a melle nézzetek meg több képet.
2013. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Megnéztem róla több képet is, ruhában, minden olaj, egyebek nélkül nagyon csinos. :) Szerintem nincsenek megműttetve a mellei, vagy ha igen, akkor profi munkát végeztek. :D
2013. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Rajnai Réka gyönyörű lány, már régóta felfigyeltem rá, mert nagyon tetszik. Nagyon jó teste van és egyáltalán nem túl izmos.
2013. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a felsőteste csak éppenhogy túl izmos, de szép, tetszik, hogy ilyen szálkás, de alul már jobban izmos. Az, hogy ilyen szálkás az mindenképp tetszik, de talán picit lehetne vékonyabb.
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Rohadt jó alakja van, és nagyon csinos. Ha ez nem nőies, akkor semmi. Ha ez férfias, akkor nem akarom tudni, hogy azok a férfiak, akik ezt írták, milyenek... :D

A melle szerintem eredeti.

Az meg, hogy a mell edzés miatt lemegy, mert zsírszövet. Ójajj, anyám, persze csont lapos lesz egy genetikailag nagymellű is, amint elkezd edzeni. Miért nem ért itt senki a női élettanhoz bakker? :D

2013. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!