Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki rúdtáncot szeretne majd...

Aki rúdtáncot szeretne majd tanulni, mik a feltételei?

Figyelt kérdés

Tehát mennyit kéne lefogynom hogy elkezdhessem? nagyon megtetszett és később kiszeretném majd probálni :D

Egyébként 162vagyok és 60 arra gondoltam 53leszek és akkor már mennék is viszont feszesiteni kéne a hasam:S

Bocsi a kategoria miatt:D!!!

Valaki beszélgetne velem erről? irjatok privibe is:)


2013. aug. 1. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

nincs feltétele,bármilyen testalkattal mehetsz

nem kell fogynod,a súlyod úgy is több lesz(az izom többet nyom mint a zsír)az edzések alatt meg annyit változik a tested hogyha nem vagy extrém kövér nincs gond

amúgy nem kell fogynod

2013. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincsenek feltételek hogyha a magad (és párod) szórakoztatására csinálod.

Ha versenyszerűen akarod akkor elképzelhető,hogy vannak elvárások azon kívül,hogy legyél profi.

2013. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2013. aug. 1. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs feltétele, csak annyi, hogy légy nyitott az újra! :)
2013. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

gyakorolni esetleg ha nincs itthon rúd min lehetne?:)

2013. aug. 1. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs rudad, szerintem semmin..max lemész és felcsavarodsz a stoptáblára:D


Egyébként szoktak lenni nagyon vékony lányok is, és nagyobb darabok is, tényleg mindegy a súlyod.

2013. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan nagydarab, aránytalan testalkatú lány ismerősöm aki rúdtáncol (facebookon láttam képet) szóval nem attól függ, viszont szerintem az fontos hogy hajlékony legyél (ez a lány is az) mondjuk ezen is lehet javítani gyakorlással :) sok sikert hozzá! egyébként nekem is kezdd megtetszeni ez a dolog mostanában :D
2013. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elég erős vagy, hogy elbírd a súlyodat, akkor nem kell fogyni. Viszont egy fogyókúra után még beiktatnék egy erőnléti-izmosító "kúrát" is, mert az tényleg fontos.

Meg a hajlékonyság.

2013. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hajlékonyság meg a jó erőnlét is fontos, ez tény, de tök felesleges előtte erősíteni. Úgy vannak felépítve a gyakorlatok, hogy közben fokozatosan alakul ki a szükséges erőnlét, izomzat. Én kb 0 karizommal rendelkeztem, de pár óra után meg tudtam tartani magam a rúdon, pedig semmi mást nem erősítettem mellé.
2013. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dionsyia válasza:
Úgy tudom, csak annyi a kikötés, hogy ne legyen gerincproblémád, pl. sérved. Mert ez a sport sokat dolgozik törzsből...
2013. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!