Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok TIGI hajformázó...

Hol tudok TIGI hajformázó termékeket vásárolni SZEMÉLYESEN?

Figyelt kérdés
net tele van velük,ez ok...de nincs valmi üzletük,vagy valami?? mert igy látatlanba elég nehéz..olyan van hogy fodrászkellékesbe van 1-2 darab TIGI termék,de nekem olyan hely kéne,ahol szinte az összes Tigi termék megtalálható..
2009. okt. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

A juhász szalon fodrászatban mindne félét lehet kapni :D

1113 Budapest Edömér u. 2. Budapest ,

Tel.: 3614668961

örülök h segíthettem,puszi

én is ki akarom próbálni,ha te vetétl megírnád h mit vettél és h bevállt-e?kösziii

2009. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi:)) Közbe találtam a pinkstudiót is ahol szintén rogyásig vannak TIGI-vel,de még a Tigi S Factora is van.

Mondjuk eleve hogy TIGI,tuti h k***a jók:)) Nekem volt egy hajfényspray-e a Headbrush (iylen rózsazsín flakon,neonsárga vagy neonzöld kupakkal) IMÁDTAM! Ja amugy még jellemző rájuk az isteni illat,hogy igy legszívesebben beleharapnál.drágák,oké.de valamit valamiért.

Én a foxy curls göndörítő habját, az uptight hőre aktiválódó hővédő göndörítőjét, a spritz and shine hővédőjét, a tigi s factor védőjét egyenesítéshez,meg a hajlakkját,hajformázot,meg valami hajvégápolot akarok venni,ja meg tincsezőt. szal igy be akarok most vásárolni.van amugy testápolójuk is meg tusfürdő:)

Nah ,jó sokat írtam :))

Puszi:)

Mindneképp próbáld ki vmelyiket !!

2009. okt. 26. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

kössz h minden leírtál:)

azta ez nagy bevásárlás lesz :D

de sztem is tökre megérik,biztosan nagyon jók.én még nem használtam de tuti hkipróbálom :D

puszi

2009. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!