Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 2 napja picit leégtem...

Ha 2 napja picit leégtem szoliban?

Figyelt kérdés

...akkor annak ellenére mehetek ma újra? eddig nem használtam se zselét se semmit, de most vettem (olajat).

a leégés pedig nem olyan "piros és égető", hanem csak itt-ott picit érzem, hogy érzékenyebb lett.

lehet így vagy várjak amíg elmúlik?


2013. aug. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha fognál egy biciklit és rövidgatya bikiniben kimennél a szabadba? Azért szoláriumban leégni... Nagyon ügyes vagy! És már mennél újra. :D
2013. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kipirosodsz vagy leégsz szoli után kend be magad vastagon valami jó testápolóval. ne valami illatositott sz*rral hanem niveaval vagy dove-al és akkor elmúlik. ilyen melegben miért szolizol? jó hogy hőgutát nem kaptál
2013. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pesten nem nagyon van lehetőségem, se merszem bikiniben flangálni :D

Azért megyek szoliba, mert egyrészt a napon megfájdul a fejem, másrészt pedig nem fog meg. Szoliba mostanság kezdtem járni, 4 alkalommal voltam 6 percet, de nem történt semmi változás, most meg 9 perc úgy tűnik sok volt, habár nem leégtem, inkább csak érzékeny lett a bőröm itt-ott. De legalább már nem hófehér a lábam...

2013. aug. 2. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan szoliba ami Ergoline abban Eu-s szabvány csövek vannak leégni nem tudsz csak barnulni. Én is olyanba járok mert könnyen leégek, és 15perc sem ért meg jól lebarnít. Persze kicsit drágább de megéri
2013. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp szoliba akarsz járni, szerintem mindenképp várd meg, amíg elmúlik a leégés..
2013. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ergoline-ba járok :)
2013. aug. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!