Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mit szóltok a hónajsző...

Lányok, mit szóltok a hónajszőrzethez egy 20 éves fiún?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy szedjem e le...

attól tartok hogy ha egyszer leszedem akkor erősebb lesz, szúrni fog és borotválhatom majd gyakran


2013. aug. 2. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon nagy a hónaljkutya, az már undi. hidd el sok pasi borotválja, főleg nyáron. nem túl higénikus ilyen melegben,
2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nagy meg dús csak hát van...bnőm meg nem mondta hogy szedjem le
2013. aug. 2. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a szőrös pasikkal, de hónalj szerintem jobb leszedve v legalább rövidebbre vágva.
2013. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem kell. Mondjuk, ha zavar vagy túl nagy akkor rendben. Kevésbé izzad is. Egyébként meg nem zavarna. Ha egy pasi szőrteleníti magát az nem tetszik, de a hónalj még belefér, de mint mondtam szerintem nem kell leszedni csak, ha nagyon vészes.
2013. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!