Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen az a lány, akire...

Fiúk, milyen az a lány, akire azt mondjátok, hogy szép?

Figyelt kérdés
Miben rejlik egy lány szépsége? Mik azok a külső/belső adottságok,amire azt mondjátok, hogy "húú,ez aztán szép csaj" ? :)

2013. aug. 3. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
olyan mint Geronazzo Mária :)
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, ezt nem lehet mindenkire ráhúzni.
2013. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Aranyos külső, nem olyan aki ha szembejön az utcán akkor azt várná tőle az ember hogy leüti, és elveszi a pénzét, illetve stílusos ruha ami harmonizál a személyiségével(személy szerint a külső nem. Testalkat inkább sportos, mint elhízott. Ha összhangban van magával akkor alapvetően nem lehet probléma, de ez nem egyenlő a nagyképű bunkó viselkedéssel.
2013. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. aug. 3. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem ő a világ legszebb nője.. Ha egy lány rá hasonlít akkor a szememben gyönyörű.

Belsőleg:

- ne legyen hisztis p**a

- ne legyen sértődékeny

- legyen esze

- ne legyen tucatcsaj

és ami a legfontosabb ne legyen agyonsminkelve és izzadságszagú.. Mostanában nagyon sokszor tapasztalom hogy olyan büdös némelyik csaj.. egyszerűen nem veszik észre magukon hogy izzadtak, büdösek.. Piszok lehangoló..

[link]

19/F

2013. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és a hajszín, magasság mennyiben befolyásoló tényező?
2013. aug. 3. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:

ma 20:52 vagyok

A hajszín nem befolyásol. Ha szép lány akkor mindegy hogy szőke, barna, fekete vagy vörös.

A magasság az már inkább, mert én 182 cm magas vagyok, és nem kezdenék ki olyan lánnyal aki magasabb nálam, de olyannal sem aki csak a derekamig ér.. Azért legyen egy normális összkép ha együtt vagyunk..

2013. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
175 cm , hátközépig érő barna hajú, 57 kg-s lány vagyok. Azt mondják, szép vagyok...de nem hiszem el :/ túl kevés az önbizalmam...
2013. aug. 3. 21:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Marilyn Monroe is agyon van sminkelve... :D
2013. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Úristen nagyon jó vagy :O Hajszín, magasság, testtömeg alapján egyenlőre nem tudok beléd kötni :)
2013. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!