Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy rendbe...

Van rá lehetőség, hogy rendbe hozzam a felsőm?

Figyelt kérdés
Vettem egy felsőt a Retroban és csak kézzel lehet kimosni, mert van rajta plüssös felirat. Ha kézzel mosom is, kezd lejönni... Tud valaki egy jó ötletet, hogy ne jöjjön le a felirat? Ruharagasztóra gondoltam, de nem tudom az milyen, milyen fajtája kell stb.. esetleg, ha meg tudnátok mondani, h Pesten, hol lehet venni, megköszönném :))

2013. aug. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ha meg van a blokkod és még van rá garid akkor vidd vissza az üzletbe! Hivatalosan ha rendeltetés szerűen használtad és mostad ki, kell hogy egyből cseréljék, vagy ha nem akkor elküldik bevizsgálásra. Ha onnan visszajön a válasz utána kérhetsz helyette egy újat vagy levásárolod. Mindenesetre gondolom nem 500 ft.-ért vetted :D szóval ne kezd el otthon tuningolni :D
2013. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h nem akarom visszavinni :D mert másodjára vettem meg, mert az elsőnél már lejött a felirat. Nem azért vettem belőle még egyet, hogy visszavigyem :D Az elsőt se cserélték ki, nem hiszem, h itt a pénzt adnák vissza, mert már nincs belőle.. ezért is inkább teszek rá, csak ne jöjjön le róla :D
2013. aug. 7. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
még szerencse h ilyen "JÓ" minőségű termékeket lehet kapni :D
2013. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!