Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb körömerősítő,...

Melyik a legjobb körömerősítő, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nagy eszemmel csináltattam magamnak műkörmöt, hogy majd az milyen jó lesz meg szép... Aha, szép sorjába elkezdtek letörni, én meg majd' frászt kaptam, a körmös nem adott időpontot, másik körmös nem vállalt... hurrá! Most úgy né ki a kezem, hogy tiszta szálka, és ocsmány. 1 körmöm tört le az eredetivel (csak az eleje) a többinek megvan a természetes a hosszúsága csak rondák, mint a elvékonyodott köröm, na értitek.

Arra gondoltam, hogy kenem körömerősítővel, hagyom pihenni, aztán elmegyek egy manikűröshöz, és kérem a tanácsát, hogy mit csináljak?!..

Megérdemlem, tudom, hülye voltam, soha többet, de ha valaki tud segíteni, vagy tanácsod adni, légyszii!


2013. aug. 4. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

élesztő

erősíti a körmöt,a hajat és a bőrnek is jót tesz

2hét alatt már szépen megerősítette a körmömet(hetente kb 3x ettem egy kicsit)

2013. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom!!:)
2013. aug. 4. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyre semmi nem fogja hozni. Kend le bármilyen körömerősítővel, akkor annyira nem látszik.

Esetleg szedj valami szépségvitamint, nekem attól gyorsan nőttek a körmeim, és akkor hamarabb le tudod növeszteni. A kinövő körömnek meg jó esetben semmi baja nem lehet. :)

2013. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!