Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként milyen tipp jöhet...

Férfiként milyen tipp jöhet nekem szóba mellkas szőrtelenítésre ha IPL-re nincs pénzem, a többi hagyományos technika meg semmit se ér?

Figyelt kérdés

Tehát:

a) borotva: semmit se ér. Reggel borotválok, még aznap szúr, ráadásul kipattogzik a bőr, tökmindegy mivel kenem borotva után.

b) Gyanta: nem én csinálom, hanem kozmetikus. De semmit se ér ez se: 2-3 napon belül (és nem 2-3 héten belül!) szúrok, a bőröm egy merő szőrtüsző gyulladás. Mindegy mivel kenem. Már váltottam kozmetikust többször: mindegyiknél ez volt. Így semmi értelme.

c) Szőrtelenítő krémek: na ez a legrosszabb. Semmit se érnek. Hiába kenem magamra, a szőr jó felét meghagyja, ha több menetet csinálok akkor is. Ráadásul hamarabb újra nő mint borotvánál.


De akkor mi marad még? Tipp?


2013. aug. 4. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Lézeres szőrtelenítés.


De jó neked! Nekem teljesen csupasz a mellkasom, és majdnem az arcom is.

2013. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:O

A férfi szőrös..jobb helyeken még a b_zik is.

2013. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért az talán ingyen van? Ugyanis a kérdésem így hangzott:


ha IPL-re nincs pénzem


Na most ezek után gondolom, hogy a lézeres az INGYEN van, másképp miért javasolnád? Hm?


Lézeres szőrtelenítés.

2013. aug. 5. 08:13
 4/9 A kérdező kommentje:

Micsoda egy barom érvelés.

A nő is szőrös. Hogy nézne ki egy nő, ha sehol nem szőrtelenítene? Hm? SZőrös kar, láb, bajusz, némely nőnél még mellkas szőr is-ugye-ugye?



A férfi szőrös

2013. aug. 5. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a szőrtelenítésnek vannak ilyen mellékhatásai,mit,hogy szúr.Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni,sosem lesz olyan mint ha természetes szőrtelen lenne.Én sokáig gyantáztattam,mert mondták,hogy kikopik,de egy frászt kopik,pár nap után kezdett újra kinőni.Most borotválom,de az igaz,hogy gyakran kell.Ilyen IPL,vagy lézeresre nekem sincs pénzem,de ha lenne sem csináltatnám,mivel nem ismert,hogy milyen mellékhatásai lehetnek később.
2013. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na de milyen gyakran? egy nap egyszer az nem elég nálam. 1 nap 2x kéne, és a bőröm már a napit se bírja láthatóan.


Most borotválom,de az igaz,hogy gyakran kell

2013. aug. 5. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Én este fürdéskor szoktam,de reggelre már borostás és szúrós,tehát nálam is lehetne napi 2x,viszont azt nem csinálom,már megszoktam és nem törekszek arra,hogy mindig tükörsima legyen.
2013. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát akkor maradok a szőrnél. a borostás szúrós begyulladt bőrnél semmi se igénytelenebb. akkor inkább legyen szőrös.


de reggelre már borostás és szúrós,

2013. aug. 5. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta borotválod? Eleinte nekem is piros és gyulladt volt,de egy idő után hozzászokott a bőröm.
2013. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!