Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a "mellnövelő módszer"szeri...

Ez a "mellnövelő módszer"szerintetek káros lehet?

Figyelt kérdés

Olvastam pár helyen, hogy meg kell szorítani, mint egy szivacsot a melleidet a két kezeddel, miközben benntartod a levegőt, majd elengedni és 6x ismételni ezt, majd labdázni a mellekkel.

Gondoltam, egy próbát megér, kb két hete kezdtem el és a barátom már megjegyezte, hogy nőttek a melleim.

Elmondtam, hogy mit csinálok és azt mondta szerinte nem jó ötlet, mert a nyomás hatására esetleg kialakulhatnak daganatok is.

Nem tudom erre mennyi esély van, de úgy örülök, hogy végre valamitől nőttek.

Szerintetek káros lehet?Nyomás után kb olyan érzés mint amikor menstruáció alatt feszül a mell, picit kellemetlen.


2013. aug. 6. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Oké...
2013. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon hasznos válasz.:D
2013. aug. 6. 13:14
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
vedd figyelembe hogy csak a ciklusod miatt nőtt,én személy szerint sehol sem találkoztam ilyen módszerrel de hogy a kérdésre is válaszoljak:úgy tudom hogy az erősebb nyomások elősegíthetik a daganatokat,és szerintem hosszútávon a vérkeringésnek sem tesz jót,bár ezt könnyebb lenne megmondani ha leírnád hogy kb mennyi ideig nyomod
2013. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

6 másodpercig kell nyomni, de persze nem úgy, hogy fájjon, csak azért érezzem.Nem nyomom nagy erővel.

Úgy mintha egy labdát szorongatnál, nem hozzányomva a mellkashoz.

2013. aug. 6. 13:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a ciklus miatt nőtt, nekem menstruáció alatt sem nő ennyit, furcsa.
2013. aug. 6. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

akkor nem tudom

az biztos hogy ezzel a módszerrel még nem találkoztam,de értékelhető választ szerintem csak egy orvos tudna adni,a véleményem még mindig az hogy hosszútávon nem biztos hogy jót tesz

2013. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszod!:)
2013. aug. 6. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ettől nem fog nőni a mell. Ha ilyen egyszerű lenne, minden nőnek akkora melle lenne, amire vágyik. Lehet, hogy úgy látod, hogy nőtt, de a valóságban valószínűleg ugyanakkorák, csak Te nagyobbnak akarod látni.
2013. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Minden nap látom a mellem, tapasztalom,hogy nő. lassan nagyobb melltartó kell, mert szorít.

De Te biztos jobban tudod:D

2013. aug. 6. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
ostoba vagy mint a szar, és még ki is oktatod azt akinek nálad több esze van. gratulálok kérdező, nyilván ettől nőtt a melled, ügyes vagy. :D
2013. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!