Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok kövér...

Miért hiszi azt sok kövér lány hogy ő egyéniség? Ha támadják őket egyből ezzel védekeznek. Semmi bajom a normális kövérekkel, ahogy a normális vékonyakkal, és a normális arabokkal sincs, szóval enm kell semmit belelátni.

2013. aug. 7. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus irigysegbol fakado onaltatas.Nem kell foglalkozni az ilyenekkel.

(elnezest,nincs ekezetem)

2013. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:
36%

Azért, mert tényleg egyéniség, mint ahogy mindenki.

Még te is, látod másnak eszébe sem jutott ilyen hülyeséget kérdezni!

2013. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem kiskorom óta csak túlsúlyos barátnőim voltak szinte, nekem semmi bajom velük bírom őket, de szerintem is borzasztó hogy több az önbizalmuk/egójuk mint nekem vagy bármelyik olyan egészségesen élő normális testalkatú embernek aki tesz azért hogy vékony maradjon.

1. válaszoló- szerintem is egy védekezési rendszer ez, gondolom gyerekkorukban minden túlsúlyos gyereket piszkáltak és felhúzhattak maguk köré egy falat hogy ne bánthassák többet őket. Én így látom ...

2013. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ha támadnak egyből védekeznek"

Ez emberi reakció,ők is emberek,és mint minden ember ők is egyéniségek testalkattól függetlenül.

Amúgy ha ennyire nincs bajod senkivel akkor nem értem hogy miért tetted fel a kérdést.

2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég..végig olvastam a másik kérdést és felcsesztem magam. Nincs gondom a kövérekkel, anyukám is el van hízva, és a nővérem sem karcsú, de soha nem beszélne így egyik se. Csinosan, alkatnak megfelelően öltözködnek és tényleg nagyon szépek a túlsúly ellenére. Na meg a kisugárzásuk is vonzóvá teszi őket, de ez a nő.. Undorító.
2013. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én írtam egy választ ahhoz a kérdéshez, arra reagálva, hogy írta a kérdező hogy magas, sportos 'álom pasija' van és hogy ő nem érdemli meg, hogy kövér pasija legyen...ez úgy hangzott a soraiból, mintha ő egy jó alakú egészségesen élő sportoló lány/nő lenne. De ő is kövér, persze nem leszólni akarom ha ő így boldog, bár a fröcsögő válaszaiból annyira nem ez jött le, mindegy is.A lényeg, hogy kövérként is leszólta a kövér pasikat...amit elég érdekesnek vélek..
2013. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezek ideológiát gyártanak hozzá, miért tökéletesek. Kb. csak az alapjáraton beképzelt kövérek/túlsúlyosak csinálják ezt, vagy azok, akik így leplezik a komplexusaikat. Már miért lenne nagyobb egyéniség azért, mert máshogy néz ki alkatilag, mint a többség? Pfffffff. És ezt mondom moletten, vagy ha úgy tetszik, kövéren. Nem attól leszek egyéniség, hogy nem fogyok le 50 kilóra. És főleg nem attól, ha hangoztatom, hogy atttyaúúúúúristen, mekkora egyéniség vagyok...
2013. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy szerintem g*cinagy troll a kérdező, a valóság tartalma az egésznek kb annyi, hogy kövér és csőtoppot akar magára erőltetni.

plz dont feed the troll

2013. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
8-as, lehet, hogy troll, de rengeteg ilyen létezik. Láttam én a metróban a kb. másfél mázsás (és ehhez iszonyat előnytelenül, "trendin" öltözködő) leányzót, aki szentül meg volt róla győződve, vagy csak ezt próbálta bemesélni magának, hogy az ellenőr őt meg akarja csöcsörészni meg le akarja tapizni, amikor azért fogták le, hogy szíveskedjen bemutatni a jegyét, ami persze nem volt neki, mert ő persze olyan tökéletes, hogy mindent megtehet...
2013. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, de felcs*sztem magam rajta... Persze nyilván csak provokál, de olyan stílusban tudja magát előadni, hogyha személyesen beszélnénk, letépném a fejét.

Szerencsére én nem túl gyakran találkozok ezzel a hozzáállással, mármint a való életben. Voltam kövér én is, nem is kicsit, de összefüggésbe hozni ezt a dolgot az egyéniséggel... hát, nem nagy értelmi képességekre vall. Nevetséges, szánalmas minden megnyilvánulása (igen. Nyilván a pasik a 100 kilós tehénkére fogják csorgatni a nyálukat).

Az utóbbi időben amúgy is észrevettem, hogy itt, gyk-n kiéleződött ez a soványak vs kövérek ellentét, pár éve a magasak vs alacsonyak voltak, nemsokára ez is le fog csengeni.

2013. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!