Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon parfüm. Tapasztalatok?...

Avon parfüm. Tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van pár parfümöm az Avonból, de május környékén kijött egy új parfüm: Today Tomorrow Always Amour, nagyon tetszik az illata ( az Avon tanácsadómnak volt parfüm mintája onnan tudom, hogy jó illata van), csak félek megrendelni. Attól tartok, hogy esetleg 1-2 órán belül elillan az illata. Mert már jártam úgy Avonos parfümökkel.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mennyire tartós ez a parfüm? Hány órahosszáig lehet érezni? Megéri az árát?



2013. aug. 7. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt most rendeltem meg 100 Ft-ért... :) (tanácsadó vagyok, ha teljesítesz egyes szinteket, ilyen kedvezményekhez juthatsz). Itt olvashatsz véleményeket róla: [link]
2013. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 7. 22:46
 3/9 A kérdező kommentje:
És neked, mint tanácsadónak mi a véleményed erről a parfümről? Egyébként olvasgattam a kommenteket és többségben jókat írnak róla.
2013. aug. 7. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még illatmintát se szagoltam belőle, ezt a parfümöt se fogom elhasználni, inkább majd eladom. Így csak külsőleg tudok róla véleményt mondani, hogy szép az üvege... :D meg amikor megjelent, lehetett rendelni hozzá egy nyakláncot, az nagyon szép volt. :)
2013. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az üvege nagyon elnyerte a tetszésemet! :)
2013. aug. 8. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érdekel, és veszprémi vagy, eladom neked :)
2013. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nagyon messze lakom Veszprémtől. Csongrád megyében élek. De azért köszönöm, aranyos vagy!
2013. aug. 8. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja értem. A 12-es katalógusból 3599 Ft-ért megtudod rendelni :)
2013. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké:)
2013. aug. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!