Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat lett, hogy a lányok már...

Divat lett, hogy a lányok már a karjukat IS szőrtelenítsék?

Figyelt kérdés
Egyre több lányt látok szőrtelen, sima karokkal. Most már lassan ciki lesz, ha egy lánynak szőrös a karja? Én kb 2-3 éve epilálom a karom, de azért, mert túl sok szőr van rajta lányhoz képest...:( (de legalább nem fekete). De nem hiszem hogy minden lánynak ez lenne a problémája... lassan eljutunk oda, hogy egy lányon csak az arcán lehet majd szőr (szemöldök és haj)?

2013. aug. 8. 07:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
És az miért baj? Én is epilálom már 8 éve, igaz nekem is elég szűrös volt. Szerintem egy nő sehol se legyen szűrös. Ha látszik szedje le.
2013. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Manapság alap követelmény... Engem mondjuk a pihék nem zavarnak, de egy csaj ne legyen már tiszta szőr. Tudom sok macera, nem is várom el, hogy a puncit is teljesen lekopaszítsátok, ha egy lány úgy jobban érzi magát, de attól még a csupasz puncit jobban szeretem. 21/F
2013. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szőrös nah, korán van még
2013. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is azért epilálom, mert nagyon látszana (fekete). Nem hiszem, hogy az ilyesmi divat lenne :)

15/L

2013. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez nem most lett divat, hanem már régen. :)


De nekem is nagyon bejön, ha egy lány még a karján is szőrtelen. Párom is mindenét teljesen szőrteleníti, aminek nagyon örülök, és ez így jó. :) Persze nem várom el, de mivel tudja, hogy nekem így jobban bejön, a kedvemért, és a saját maga kedvéért is leszőrteleníti. :)


És ez fordítva is működik nálunk, mivel neki a teljesen csupasz fiúk tetszenek, így én is szőrtelenítek mindenhol, és nem is olyan rossz ez, mert én is komfortosabban érzem magam így, ezért szívesen csinálom. :) Én évek óta ugyanúgy epilátorral szőrtelenítem a karom, lábam, hónaljam, intim részem, stb, mint ő. :)


Szerintem a szőrtelenítésben legfőképpen magunknak, és a párunknak kell megfeleljünk, divattól függetlenül.

Nekünk így jó, hogy mindketten mindenhol teljesen szőrtelenítve vagyunk. :)

2013. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én nem szoktam , a combomat se a többiz leborotválom. a karomon meg combomon csak szőke szőrszálak vannak,alig látszódnak.
2013. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is epilálom a karomat, de nagyon ritkán, csak mikor már zavaróan hosszú rajta a szőr. Sajnos a fogamzásgátlótól sokkal hosszabb rajta, mint régebben, így zavar. De ha nem lenne hosszú, akkor valószínűleg rajta hagynám.
2013. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

5ös!


És te így jól érzed magad? Tiszta csupaszon? Szerintem gusztustalan, ha egy pasi mindenhol szőrteleníti magát. Akkor mégis mitől vagy férfias? Attól, hogy van farkad?

2013. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as!


Köszönöm, jól érzem magam, sokkal komfortosabb érzés szőr nélkül, főleg így nyáron a kánikulában. :)

Férfias eddig sem a szőrtől voltam, úgyhogy ezután sem érzem úgy, hogy a szőrtelenítés miatt csak egy kicsit is csorbát szenvedett volna férfias mivoltom. :) Ha egy férfit a szőr tesz férfiassá, vagy annak hiánya férfiatlanná, az régen rossz, és ott nem a szőrben keresendő a probléma.


Az meg hogy szerinted gusztustalan, a te bajod, te véleményed, nekem attól még jó így, és nem tervezek változtatni ezen a kedvedért. :)

2013. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én is gyantázom a karomat de csak azért mert 12 évesen leborotváltuk barátnőmmel nem tudom minek de azóta feketébb a szőr és csúnya ,ha szőrös .
2013. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!