Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten vagy...

Hol lehet Budapesten vagy Pest megye déli részén kedvező áron parfümöt venni?

Figyelt kérdés

Nagy áruházak kizárva, ott horribilis árak vannak (pl. Douglas és hasonlók). Régebben sok online bolt volt, ahol nagyon jó áron lehetett eredeti cuccokat venni, de hallottam, hogy volt valami balhé körülöttük, és a neten is megcsappant a számuk... Anno még a kínai piacon, illetve a Nyugati aluljáróban is volt egy kis kínai bolt, ahol lehetett venni eredetiket!


Ilyesmi ötleteket várok, ha tudtok ilyet kérlek, jelezzétek. Nem érdekel másolat (FM és hasonlók...).

J

elenleg Németországban élek, így nem nagyon ismerem a jelenlegi helyzetet otthon, de nemsokára megyünk haza, és akkor megint megvenném kedvencemet :)


2013. aug. 10. 12:20
 1/2 anonim válasza:

szia

Én Biatorbágyon szoktam vásárolni magamnak parfümöt, legutóbb eredeti Swarovski parfümöt vettem 10.000 forintért, 50 ml eset ajándék táskával és egy eredeti ajándék nyaklánccal , benne rózsaszín szájfénnyel, nagyon jó minőségű a parfüm, jo márka, szép, olcsó, finom, nőies.

Ez egy outlet bolt, de megéri kimenni, ha bkv val mész Kelenföldről indul busz és 25 perc alatt kiér.

2013. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az ázsia centerben hatalmas a választék és aránylag olcsók is
2013. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!