Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha egy kicsit is hasónlíto...

Hogyha egy kicsit is hasónlítok valakire elvárják hogy olyan legyek mint ő?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondták hogy hasónlítok Selena Gomez-re és olyan rossz érzés hogy Selena egy gyönyörű lány és én imádom őt, de max a hajunk és az arcunk hasonlít a többi nem, én mindig magas voltam (most vagyok 175cm) és nem vagyok egy nagyon sovány lány (62 kg vagyok) és Selena meg tökéletes és néha azt érzem hogy elvárják tőlem hogy olyan legyek mint ő, de tudom soha nem leszek olyan.
2013. aug. 10. 17:05
 1/1 anonim válasza:
nem várják el tőled hogy olyan legyél mint ő:) legyél önmagad,aki szeret az úgysem próbál megváltoztatni és nem várja el hogy más legyél mint amilyen valójában vagy:)vedd bóknak hogy hozzá hasonlítanak mert Selena tényleg gyönyörű:)
2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!