Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be a hajamat...

Hogyan állítsam be a hajamat úgy hogy egyenes legyen fullra és oldalra álljon kicsit?

Figyelt kérdés
(hosszabb hajra gondolok amit hajlakkal szoktak felállítani) énis hajlakkal szoktam és mégsem marad úgy mindíg vagy összeragad vagy valami hiába fújom 30 cm-ről. úgyakarom hogy úgylátszon mintha magától álna úgy. láttam embereken már és full egyenes az egész és megse moccan (olyan hajra gondolok mint az ecset haj de mégse az..) vagy azzal van baj hogy sűrű a hajam?

2013. aug. 12. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyenre gondoltál?

[link]

2013. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ilyen undorito punk hajra gondoltam :D hanem csak a tetején van haj oldalt rövid és felül egyenes és kicsit oldalra áll
2013. aug. 13. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mossad meg, aztán töröld meg amennyire tudod, és hajhabbal szárítsad kb abba az irányba amerre szeretnéd majd hogy álljon. Ezután hajvasalóval menj végig rajta úgy, hogy abba az irányba húzod amelyik irányba majd szeretnéd hogy álljon, és a lakkot nem úszod meg semmiképpen sem az a legjobb fixáló. Hajlakkból valami mattot vegyél, hogy ne legyen olyan kemény fényes kopogós hatása.
2013. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!