Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő műkörmös vagyok. Pár...

Dina8327 kérdése:

Kezdő műkörmös vagyok. Pár embernél pár nap után bereped vagy letörik a zselés köröm. Mitől lehet ez? A fehér franciánál pedig érdekes jelenség van. Nem tudom mitől.

Figyelt kérdés
Lehet nem jók az anyagok :(

2013. aug. 13. 12:16
 1/8 Joy Turner ***** válasza:
Azért törik, mert nem jó a C-ív. És miféle érdekes jelenség van a franciánál?
2013. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha piszkos lenne a köröm hegye de nincs fel válás a két réteg között.Van akinek meg fel pattogzik a fehér franciánál.Lehet nem jó a zselé?
2013. aug. 14. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Még azt akartan kérdezni hogy a többinél miért nem reped be a köröm?
2013. aug. 14. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő az anyagmennyiség. Ezt leírva nem lehet elmagyarázni, pont ezek miatt szoktak rengetegen tartani továbbképzéseket, érdemes lenne elmenned egy technikaira.
2013. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Francia: lehet, hogy nem köt meg eléggé a zselé. Képet nem tudnál küldeni? Privátban írok e-mail címet
2013. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joy Turner ***** válasza:
Lámpádban az égők nem régiek? Milyen anyagokkal dolgozol? Ha a köröm törik az egyértelműen statikai hiba. Előttem írták, hogy nem jó az anyagmennyiség. Lehet, hogy jó a mennyiség, csak nem jó helyen. A képzésen nem tanították, hogy kell kialakítani a helyes C-ívet?
2013. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gond a fehérnél most vettem egy új fehér zselét fsm márka.
2013. aug. 15. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:
A lámpám 2 hónapos most vettem újat.Persze tanították mit hogyan kell. Épp ezért nem értem hogy miért 4 embernél törik a köröm csak. Mindig azoknál.
2013. aug. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!