Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan arcform...

Mit gondoltok az olyan arcformájú lányokról, mint Miley Cyrus, Selena Gomez vagy Hayden Panettiere?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
kisjányok...a nőket jobban kedvelem.
2013. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Miley és Selena nekem kicsit olyan botoxos képű. :D Hayden szép.
2013. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem mindig is Selena volt a BEST, Hayden se rossz, Miley-t pedig nem kedvelem, és nem is tetszik.

Szóval itt a sorrendem:

1: Selena

2:Hayden

3:Miley

2013. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Selena a legszebb.


Miley v. Hayden nehéz...


De mivel Milyeinak borzalmasan áll az új haja ezért azt mondom Hayden szebb.


1.Selena

2.Hayden

3.Miley

2013. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiknek olyan gyerek feje van, mert hogy kerek az arcuk.
2013. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerek fejük van. Ez semmit nem dönt el, emellett lehet valaki szép, vagy ronda. Én pl. iszonyat ocsmánynak tartom Miley Cyrus-t, a Selena mániát sem értem, szerintem elég disznóképű. De a 3. csajra most rákerestem, ő tetszik.
2013. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt,hogy szerencsések. Nekik szinte minden hajtípus jól áll. ;)
2013. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Számomra Selena Gomezé cuki és úgy jó ahogy van. Hayden Panettiere-nek nőies arcformája van és ő is úgy jó ahogy van. De Miley arca is szép, de a haja kiakasztott meg a sok botránya (én ha lehetne kérném vissza a régi Miley-t).

Szóval:

1. Selena Gomez

2. Hayden Panettiere

3. Miley Cyrus

2013. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hayden hogy a szarba került oda?

Gyönyörű szép lány, de Mileynak és Selnek teljesen más arcformája van, mint Haydennek.

Mileynak és Selnek ilyen kerek arcuk van, de Haydennek ilyen formás, és csontos.

Mindegyikőjük szép. És senki nem kérdezte az előző válaszadók "rangsorát" úgymond. Mindenki lát Mileyba szépet(akit ti mindannyian utolsónak tettetek) és rondát is. mindenki lát Selenában szépséget, de rondaságot is. Haydenben úgy szint. Mindegyikőjük szép valakinek. Több millió rajongójuk van a világ minden tájáról. Mindenkinek megvan a saját véleménye, és a legtöbben nem is kíváncsiak máséra.Mileynak meg igenis jól áll ez a haj, teljesen más mint volt, de ez az ő haja. Én szeretem Mileyt Selenát is, Hayden annyira nem érdekes személyiség...Miley a több millió/milliárd rajongójából azért mert nem teszik 1-2 vagy netán 10nek a haja nem fogja megváltoztatni a kedvetekért. Megnézném, hogy nektek a seggig érő haj(ha jól áll) után hogy állna egy fiúsabb tipusú haj. Neki jól áll. Mégegyszer. SENKI, de SENKI nem kíváncsi a véleményetekre, ugyanis Miley mindenki ismeri. Selenát is mindeki. Haydent már kevésbé. És egyikőjüksem nektek fog eleget tenni azzal, hogy megváltozik miattatok. Olyanok amilyenek ők szeretnének lenni. Puszilom a családot.

2014. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!